Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bella1

    DABING

    Tak já si to pustila včera večer a nemyslim si že je na tom nejhůř Edward... Nejhůř je na tom Jessica to je děs ten hlas mi trhá uši... *16* *16* *16*
    • ketrin107

      Re: DABING

      nn, nejhůř je na tom Bella, Edward, Emmet a Charlie *13*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: DABING

        Nejhorší je podle mě Alicin hlas, je to hrůza! Dále Edward a Bella... navíc nepostřehli, že Viktoria má mít tenký hlásek, i když ono stejně tak i u Alice...
      • t.d.vera

        Re: Re: DABING

        To si snad děláte legraci! *9* Já jsem to ještě neviděla nadabovaný.To je to opravdu tak hrozný? *9*
        • kkornyy

          Re: Re: Re: DABING

          jo je!!! *8*
  • chameleon-j

    kdy bude film Rozbřesku?

    Ačkoliv jsem se bránila nakonec jsem podlehla nátlaku od kamošky a včera poprvé zkoukla Stmívání. Nemám ráda filmy u kterých se vyrojí to šílenství, kdy je vše s potisknuté hrdinamy z filmu( H.P., Montana a jiné).
    Ale musím uznat, že Stmívání mě dostalo. *14*
    Dneska mrknu na Nový měsíc a už se moc těším.
    Nevíte někdo, kdy bude zfilmovaný Rozbřesk?´=3.díl Stmívání? *14*
    • vrtulka

      Re: kdy bude film Rozbřesku?

      no Zatmění je opravdu v plánu do kin 1.7.2010 *3* a ohledně Rozbřesku se neví ještě vůbec nic. dokud totiž společnost Summit nevydá oficiální prohlášení o natáčení BD tak všichni jenom spekulují, co kde četli a slyšeli a já popravdě říkám, že dokud si to prohlášení od Summitu nepřečtu tak nevěřím ničemu
    • Re: kdy bude film Rozbřesku?

      3 díl stmívání by měl příjít do kin v červnu 2010 :)
    • Re: kdy bude film Rozbřesku?

      Rozbřesk není 3díl...TO je čtvrtej díl ,třetí díl je totiž Zatmění...A kdy bude sfilmovanej? No rozbřesk by se měl natáčet v září 2010 možná dýl *8*
      • chameleon-j

        Re: Re: kdy bude film Rozbřesku?

        jj to že je Rozbřesk 4.díl jsem zjistila včera večer. No tak to si teda počkáme. *9*
  • kikines

    prosím..

    Prosím podívejte se na ten můj blog http://www.kristenstewart1527.blog. cz/
    předem díky a ne, žese jenom podíváte a nenapíšete ni do komentíku *1*
  • ano to jak tam hrajeme
  • ahoj belo jestli ses naučila česky tak proč se v jednom podepisuješ jako bela a píšeš česky a jako kristen a mluvíš anglicky
    • Přeně tak souhlasím s tebou Kristýnko taky sem byl do toho filmu blázeen ale nehrála sem si na internetu na bellu jacoba a edwarda atd :)
  • Ahoj johanko já se tě chci zeptat já se jmenovala ta adresa
    s tím hraním já jsme psali ve škole na počítačích při hudebce díky
  • kyra123

    česky

    no musím říct že já ságu stmívání miluju ale ten českej dabing stmívání je strašnej..vůbec se to k tomu nehodí...nejlepší je to v tý angličtině *14* *14*
    • kkornyy

      Re: česky

      jo to je kdyz sem to porpvé slysela v cj málem sem se pozvracela je to fááákt humus ale twilight je bestovní a knižka taky xD
    • Re: česky

      Naprosto souhlasím, píšu to všude - je to hnus a nedá se na to v dabingu koukat! Tak krásnej film to je a oni to tak zkazí ... hlavně změnou textu ... z pavoučí opičky udělat klíště - trapný!!! *8* *8* *8* *8*
    • Re: česky

      Maprosto souhlasím, píšu to všude - je to hnus a nedá se na to v dabinku koukat! Tak krásnej film to je a oni to tak zkazí ... hlavně změnou textu ... z pavoučí opičky udělat klíště - trapný!!! *8* *8* *8* *8*
    • Re: česky

      ahoj kde muzu videt stmivani v cestine...???napiste mi prosim na muj email diiiky
  • nik011

    twilight

    je to uplne nej film na kterej sem kdy videlaaaaaaaaaaa *14* *4*
  • twilight

    Stmívání..tka to je upa božííí film..sice sem ještě nečetla knížky..ale právě se na to chystám až budou v knihovně...ten film sem vyděla v angličtině s českýma titulkama..a upa super..už se těším až na to půjdu od kina....asi si říkátě proč na to pljdu když už sme to viděla..protože je to prostě upa božíí film s nejlepšíma hercama:-* *3* *4* ..a Nový měsíc..to bude taky dosti dobrej fuilm..co sem viděla jen ukázky..tak bomba!...už se těším!
  • kikines

    oh můj bože

    DO PRAHY 26.11.2009 PŘIJEDE ROBERT A ASHLEY NA PREMIÉRU!
    • anetush.qa

      Re: oh můj bože

      promin ale co by delaly zrovna tady v Cesku to by museli byt padli na hlavu ze by prijeli do takovy maly zeme.
    • soptiiik

      Re: oh můj bože

      a kam přesně??? *3* *3* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit