Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soninek

    ja neim...

    *7* tak já neim jesi sem blbá ae pstě všichni kdo viděli Nový měsíc tak jenom anglicky a vubec to nemůžu sehnat s českým dabingem... nevíte jesi už to je i česky? On bude i čtvrtý díl? jináč to je uplně uzasnej film.... dycky dyz o tom nekdo mluvil tak sem si rikala ze to je blbost a dyz sem se na to koukla....šak víte sami x) :) *14* *3*
    • vrtulka

      Re: ja neim...

      myslím, že český dabing na New moon ještě neseženeš, ještě není, takže zatím jen originál s titulkama *3* a ano, opravdu existuje 4. díl, jmenuje se Rozbřesk a zatím se ještě dohadují o jeho natočení. jisté je, že bude, zatím se ale neví, kdy, kdo ho bude natačet a tak *3*
      • soninek

        Re: Re: ja neim...

        aaaha...děkuju moc...dyž sem dopsala tenhle příspěvek tak sem si všimla že někdo psal i o pátým dílu....škoda...kámoška co to má tak prej i nic moc kvalita tak neim :(
  • kkornyy

    nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj jjjjjjjjjjjjjj

    NEJLEPSI film na svete BOŽÍ naprosto
  • tw

    No můžu říct že jsem se Do toho úplně zbláznila. Všechny 3 knížky jsem měla přečteny za 5 dní. Film byl naprosto super.
    U dvojky jsem trochu v rozpacích protože nemám ráda Jacoba/úplně ho nesnáším/. Už mám přečtenou i 4 v angličtině a přečetla jsem si i Půlnoční slunce a můžu říct jen wow-edward je tak sladkej, a dokonce bych řekla že se mi to z jeho pohledu přijde zajímavější a mnohem lepší. Ale všechny knížky jsou naprosto boží. *14*
    • ferrerrka

      Re: tw

      konecne nekdo!!!sem rada ze taky nekdo nenavidi Jacoba:):):)sem ti za to vdecna fakt...ja zatim teda cetla jen tri knizky,ale v druhym a hlavne v tom trerim z nej sem fakt silena!!!je strasnej...jak Bellu porad zene proti Edwardovi,ale musim rict ze me nastvala v tom tretim dilu i ta Bella...ale no jo no...neda se nic delat....jo a taky jsem se jeste chtela zeptat zkusenych fanynek kdy u nas vyjde 4 kniha??nebo vysla???a kolik by jich meli byt???diky..
      • Re: Re: tw

        jacoba naprosto nesnáším je příšernej asi budu brečet až Edward opustí bellu no a trojka se mi líbí ale vadí mi že Bella tam bude líbat Jacoba je fakt hnusnej no a ve čtverce ju málem zabije jenom kvůli tomu že si Edwarda vezme no děs. V češtině by to mělo vyjít 14.2. a můžu říct že v Brně to bude celkem boj o knížku *15*
        Ale jacob je fakt slizkej a ve 4. dokonce budou kapitoly z Jacobova pohledu no děs.
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: tw

          jj me vasi ze to proste neprijme..ze porad tu Bellu zene proti edwardovi a nesmiri se s tim ze je proste jeho:)a vadi mi na ni, ze ho liba a pak si mu klido rekne ze ho miluje jakoby nic.,,pripada mi ze on je peknej kreten a ona je tak trosku devka:D.Dkdyz to reknu silne *1* *1* *1* a diky za datum..uz se na to tesim..a pak jeste nejaka knizka je???
          • Re: Re: Re: Re: tw

            Jo pak je ještě Půlnoční slunce je to stmívání ale z Edwardova pohledu/můžu říct že je to lepší jak a zajímavější než z pohledu Belly/ ale neví se kdy pesně nebo jestli vůbec vyjde protože někdo ze stephaniiných kamarádů to dal na net a ona z toho byla zničená. NO a ještě k tomu myslím si co ty jak mu klidně řekla že ho taky miluje fakt dojemný má tak skvělýho borca.... *16*
            A vtipný je pak do koho se otiskne Jacob!
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: tw

              jj už se na to těšim...:)už jsem si stáhla nějakej ten program na to stahování a jdu zkusit stáhnout ten film)tak mi drž palce:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: tw

              Jestli si nečetla 4. tak jsi u ní být ani nemohla *1* Ale počkej všechno se pak dozvíš *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: tw

              aha:)tak u ty sem jeste nebyla:):):)
            • Re: Re: Re: Re: Re: tw

              Otiskne se do malé Renesme do malé poloviční upírky dobrý ne?
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: tw

              mno tak ja to zkusim...net mam celkem dobrej,ale moje schopnosti sou na tom hur:Dale jinak diky...jako fakt se do ni Jacob otiskne???dyt to nedava smysl...:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: tw

              No mě to stáhnul kamarád mám pomalej net. Ale naistaluj si mikrotorrent ten ti všechno stáhne pak si najeď na twilight/nejlepší kvalitu najdeš přes google/ a pak si k tomu stáhneš titulky ale jde jim dobře rozumět. No a Jacob se otiskne do renesme to je *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: tw

              aha,ale oficialne to konci tim Rozbreskem???a jeste jsem se chtela zeptat kde se da ten filmik stahnout???a protze na pocitace nejsem zrovna expert tak k tomu potrebuju nejakej program co???esi bys mi nemohla poradit jak na to:)moc diky:)a do koho ze se to ten Jacob otiskne???ja ymslela ze je otisklej do Belly ne???
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    super stranka :)
    http://www.closeup.de/show.asp? page=xsearch&query=search%3Dtwiligh t%26referer%3Dtwilight%2Dfanshop&nl c=&nlr=&referer=twilight%2Dfanshop& referrer=&language=
  • OK

    AHOJTE LIDIČKY,MOC RÁDA BYCH SI PŘEČETLA VŠECHNY KNÍŽKY NAVAZUJÍCÍ NA TWILIGHT. nemohli byste mi poslat na mail .dik
    • iwettka

      Re: OK

      Ahojky jestli by jsi chtěla tak já mám rozbřesk....:-)
    • elik.cmelik

      Re: OK

      Ahojky všechny klidně pošlu napiš ae nějakej kontakt *4*
  • Díky Kiki já se do
    Stmívání docela taky zbláznila *1*
    Ten fiml je fakt překrásnej ♥
    A souhlasim že mají krásnou dceru :) *3*
  • Pomoc

    A jak se jmenuje ta 4.knížka?? *4* prosím
    • pajuska87

      Re: Pomoc

      Breaking Down - česky Rozbřesk *4*
  • děcka

    nemate stmivani v dobre kvalite obrazu???????????, plssssssssssssssssss
  • anti illuminati nas muze mrzet mne je 8 a bavi mne to
    • Mrs.Wesley
      Koho by nebavilo*3*
      Ale hlavně se nedivej na rozbřesk tam je dost částí které tak trochu hodně nejsou pro DĚTI*1*
  • kniha stmívání

    ahoj prosím hlasujte pro knihu stmívání na této stránce www.knihasrdce.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit