Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jestli si myslíte že přetvářky jsou špatný tak dejte hlas na jméno přetvářky jo doufám že tam najdu spoustu hlasů děkuju
    • Přetvářky??? *8*
      • Nevíš co znamená slovo přetvářka to je kdyby si se vydávala za někoho jiného :)
        • vím co je slovo přetvářky... ale nevidím a nechápu důvod proč se to řeší nač to bude... myslíte,že tím se něco změní *7*
  • antidicaprio

    pomoc

    ahoj ,hlásl(a) bys mi ,mocinky moc prosim(hlasni pro: Stmivani saga)
    neboj,oplatím.

    podpoříš tím STMÍVÁNÍ
    byla bych taky moc ráda kdyby ste pro mě hlásly i v dalších kolech...:-)
    děkuju moc

    http://ruzne-knihy-online.blog. cz/1008/megasoutezka-1-kolo
  • janushe

    Písnička z titulek

    Ahoj ráda bych se zeptala nemáte někdo písničku z titulek ..šla jako první začínala tím jag tam šla Vickorie?? *3*
  • ahoj johčo asi od někud znme ale jistě nevím odkud. taky mám moc ráda stmívání ale sem ráda že je tadle stránka je napiš mi ´když se dozvíš něco nového o stmívání
    • nazdar *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Twilight

    ja to ten neeejjjkyyy filmík. Naprosto ho zbožňuju
  • anca.trhla.anca

    Anč1k

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/

    Můj Blog.....o stmívání
  • Ahoj hele je fakt že se tím nic nezmění a je fakt že se má stydět
  • TWILIGHT V KINECH!!! DŘÍV

    HEJ LIDIČKY MÁM BOMBASTICKOU ZPRÁVU:-) TWILIGHT BUDE V KINECH UŽ 21.11. 2008:-) PREMIÉRA SE POSUNULA O 3 TÝDNY DŘÍVE:-) BEZVA CO? TAKŽE KDYŽ TO POČÍTÁM TAK 3 MĚSÍCE A JE V AMERICE KINECH:-) A NA INTERNETU TO UŽ T TOM TERMÍNU STOPRO BUDE:-) *15* *14*
  • hannahmiley

    Robert je sladkej!

    Miluju Roberta Pattinsona!Ta role ve filmu Stmívání byla pro něj na jedničku s hvězdičkou.Moc se ten film povedl.Těším se až bude hotovej film Nový Měsíc kde bude zase hrát stejnou roli.Prý že hlavní mužskou roli převezme Taylor Lautner.Ale já budu pořád fandit jen Robertovi.Tomu se nikdo nevyrovná. *3* *14* *14* *4* *4* Já neříkám že Taylor bude špatnej ale nebude tak dobrej jako Robert.Zatím si nedokážu představit že se v tom filmu bude objevovat každou chvíli Jacob Black.Ve filmu Stmívání když se občas objevil to šlo.No ale nechci ten film soudit když jsem ho ještě neviděla.Těším se až bude v kinech.Doufám také že budou opakovat v kině Stmívání protože jsme ho v kině neviděla pouze na interenetu jsem si ho pustila.Ale kino proti internetu, internet se kinu nemůže rovnat.Takže jsem napnutá jestli ho budou ještě dávat.Ale pevně věřím že jo. *3*
  • Stmívání

    Velmi očekávaný film který je situovaný hlavně pro dámy které mají rádi romantické zápletky ve stylu Romeo a Julie...(ale s upířím nádechem:) Film vychází z knižního titulu Twilight který má čtyři díly a zaznamenal opravdu veliký úspěch. A proto je zfilmovaná verze bestselleru Stmívání považováno za opravdový trhák!!!Pro fanoušky je zde web www.stmivani.cz kde najdete spoustu zajímavostí o filmu. Najdete zde také fanclub a možnost zúčastnit se soutěží o lístky nebo o věcné ceny... a pro opravdové milovníky doporučuji stránku www.intoxicated.cz/ která je speciálně věnována této upíří sérii...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit