Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lili1997

    parfem

    hele vite o tom ze twilight ma svuj parfem a ne kde ho sehnat ???nevim ale podle me to bude jen na internetu a stezi se to asi bude hledat *1* *1* *1*
    • xcornelia14

      Re: parfem

      Podle mě je to taky na internetu:D pouze.. a z ameriky.
  • Úžasné

    Tady ten film je nejlepší na světě *1* ...už se nemůžu dočkat až bude druhý díl *4* ...mimochodem "Edward" je naprosto úžasný. *14* *14*
  • Rozbřesk

    Ahojky lidičky, nemohl by mi proším někdo poslat na mail Rozbřesk? Mockrát děkuju předem. . .wiki856@seznam.cz *14*
  • avrillavigneisik

    Twilight

    stmívání je nej :-*
    • andreinka

      Re: Twilight

      jj *4*
  • twilight-maniak

    Pošlu Vám Rozbřesk!

    Lidičky tahle věcička se netýká přímo Twilight neboli Stmívání ale týká se jeho čtvrtého dílu Rozbřesku.Kdyby jste ho někdo chtěli pošlu Vám ho jako dokument we Worldu. *4* A taky kdyby někdo chtěl některé notičky z Twilight tak taky řekněte-pošlu vám odkaz kde je najdete *1*
    PIšte na e-mail Twilight-maniak@seznam.cz
    *14* *14* *14* *14*
  • barapal

    stmívání

    ouuu Stmívání?????jako nejvíc good filmík který sem kdy viděla *14*
    • Re: stmívání

      úpa supa nejvíc good filmík je Život Briana *14* *3* *1*
      • Re: Re: stmívání

        a ještě je skvělý film-Bratříčku,kde jsi?
  • Twilight

    Ahoj fanoušci STMÍVÁNÍ prosím vás mohl by mi někdo poradit stránku, kde si bezpečně stánout Twilight? Děkuji mooooc. *1* *1*
    • mileycyruska

      Re: Twilight

      www.ulozto.cz
  • katika4848

    ggg

    ahojte wedeli by ste mi poradit ja by som si strasne rada pozrela ten film ale moja kamaratka by sa urazila lebo som twilight najprv kritizovala neviete co mam robit pls poradte... vopred diki *4*
    • your-darling

      Re: ggg

      no tak jestli myslíš nějakou stránku,kde twilight najít tak zkuz třeba
      www.twilightinfo.pise.cz
      n ebo
      www.cinema-world.biz *1*
    • katika4848

      Re: ggg

      pls *4*
  • písničky

    kdyby někdo chtěl ještě nějakou písničku ze stmívání,tak mi napište na email xlolkax@seznam.cz ráda pošlu...
    • Re: písničky

      ahoj..strašně bych chtěla tu písničku jak hrajou ten baseboll...muj email je: steffy.vesela@seznam.cz *14*
  • kikinecka.kikisek

    Nej nej nej

    Tak tohle je nejlepší filmík století *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A komu se to nelibí at mi pr... políbí *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit