Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky tak co stmívání už je rozbřesk v češtině *4* *14*
  • b.e.t.u.l.i

    sraz.. :)

    Ahojda nechcete nekdo udelat twilight sraz v Hradci Kralove? *15*
  • knizky

    ahoj, urcite se tady na to ptalo moc lidi, ale kolik dilu Stmivani ma? ctyri ze? Stmivani, Novy mesic, Zatmeni a Rozbresk ne? cetl jste uz nekdo Rozbresk? me by mel za par dni prijit, pac sem si ho objednala na netu.. Diky a mejte se a fandete dal! Lucka
    • Re: knizky

      jasně sága má !!zatím 4díly já už rozbřesk četla je dobrý a Steph dopisuje poslední díl pulnoční slunce.nemáš zač za odpověd *3*
    • debussygirl

      Re: knizky

      No čtyři...jako knížky, Stephenie psala ještě pátý díl Půlnoční slunce, ale když to dala několika lidem aby jí to zhodnotili, tak to někdo z nich dal na internet, takže to asi nikdy oficiálně nevýjde. *9*
      • Re: Re: knizky

        ahojky tak to někdo lže kniha oficiálně vyjde Steph začala dopisovat a měla by výjít but tento rok nebo příští nemáš zač za odepsání
  • missutka162

    .......

    právě jsem četla že se v říjnu má točit ZATMĚNÍ!!!nevím jestli jste to už věděli ae to je jedno já jsem nadčena *3* *3*
    • Re: .......

      no na netu jsem našla že se to má točit asi od 17.8-31.10. to mi přijde blbost aby to natočily během 2 měsícu když do kin to jde až 30.6.2010
  • "!!!!!!"§***

    "uuuuplně nej nej nej film"!!!!!:*** nechapu lidi klerý ho nemaj radi *14*
  • stmivani

    joooooooooooooooooooooooooooooooo stmivani je nejlepsi hlavne edward *4*
  • lucik200

    Dabing....Fujjjj

    No musim rict,že teda s tim dabingem je Twilight fakt hruza...asi zustanu u anglicke verze!Ty hlasy se k tomu vubec nehodi,proste mi do toho nepasuji! *13*
    • petulkamilashekpsmj

      Re: Dabing....Fujjjj

      jn,proto se zasadne koukam na anglickou verzi...tedy na tu originalni xD
  • dowland knihy

    cau hrozne moc miluju stmivani ale ted su taky kvuli necemu jinymu protze vim ze sem kazdej den nekdo chodi :-) potrebuju sehnat 1.-5.dil sagy darrena shana ke stazeni ostatni sem cetla a aji sem je nasla ale tech prvnich 5 nikde nemuzu sehnat help me !!!! PS tyhle knizky + stmivani sou ty neej knizky(aji filmy) na svete!!!! *14* *14* *14*
  • iwettka

    písničky-knížky

    Ahojky lidičky,mě hodně lideček poslalo věci který sem scháněla tak vám chci nabídnout kdyby jste někdo scháněl knižku tak mám všechny 4 díly v e-mailu, a i 12 kapitol-půlnoční slunce-z pohledu Edwarda, a taky mám asi 16 písniček z filmu tak mi napište vzkazík nebo email-můj- Ivettka.89@seznam.cz a já vám to rqada pošlu... a stmívání je ovšem supeeerrr! *3*
    • avrilka.14

      Re: písničky-knížky

      Ahojky prosímtě byla bys tak hodná a poslala mi na mail 4.díl Rozbřesk??nikde to nemůže sehnat moc moc prosíím můj mail je lucik.27@seznam.cz
    • Re: písničky-knížky

      ahojky zkoušela jsme ti napsat mail ale piše mi to že došlo chyba přijemce tak newim pls poslala bys mi to
      • iwettka

        Re: Re: písničky-knížky

        a copak by jsi chtěla poslat,a opsala jsi si to dobře...tak mi napiš svůj e-mail...pa
        • martina7

          Re: Re: Re: písničky-knížky

          Hej poslala bys mi peosíím písničku jak Edward saje Belle jed??? Moc prosim a dííky :D:D *4*
          • iwettka

            Re: Re: Re: Re: písničky-knížky

            jj rada tak mi napiš vzkazík a tam mi pošli emailovou adresu a co přesně chceš...
  • Twilight?THE BEST

    Nejúžasnější film,no prostě no coment,prostě to nemá chybu,už se těšim na další díly a Edward??Absolutně dokonaleeej!!I love Edward Cullen a taky Twilight!! *4* *14* *14*
    • ajulina

      Re: Twilight?THE BEST

      no a wís ze Edwart tam uz moc nebude??bude to je o Belle.....to me jako dost stve!!jinak Robert(Edward)je krasny chlap upa k sezrani!!!nejhezci bylo jak byl na to vrcholku a jak na nej svitil ten papsek slunce.... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit