Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roxanda

    mail

    holkyyy, nemate nakdo ctvrty dil stmivani na mailu... moooc bych ho chtela... muj mail je- markyy95@seznam.cz
    • elik.cmelik

      Re: mail

      pošlu ti to jo? *7* *3*
  • Úžasné

    *14* Určitě jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděla. Nádherné efekty, herecké výkony, hudba, výprava, nevím co dodat, prostě super!!!
  • -_verca_-

    KDE VIDÍŠ NANYNKU :D

    KDE VIDÍŠ NANYNKU?
    • mafinka

      Re: KDE VIDÍŠ NANYNKU :D

      Tak nanynka jsi byla třeba ty když jsi pomlouvala něco co jsi ani neviděla *5* *13*
  • lidus5

    i love twilight

    Tak jsem si dnes koupila šedé tričko...už se nemůžu dočkat až si tam napíšu zásadní myšlenky stmívání a vyjdu v něm na ulici!!! *1* *1* Zatím jsem shlédnutí filmu odolala...to bude asi tou blížící se maturitou, že odolávám... Ale zásadní scény jsem si prostě pustit musela!!! Nechápu jak jsme něco takového mohla propásnout v kině... *9* *9* Ale ještě mám naději, že to bude u nás v letním kině, snad... *14* *14*
    • mysak.kol

      Re: i love twilight

      máš velký pud sebezáchovy. já včera viděla film dvakrát po sobě. *15* *15* *4*
  • horor

    já jen nechápu to že oni tady píšou že je to horor přitom to žádnej horor není *8* protože já se na horory nedívám ale poznala bych jestly je to horor a nebo ne *8*
    • n-abby-sciu

      Re: horor

      Každý horor nemusí být mega krvák... ve filmu se dá považovat za hororovou scénu třeba to jak Bella zjistí, že je Edwrad upír a následně, když mu v lese říka, že to ví, nebo taky scéna z baletního studia - nějaké prvky horou to má, i když horor jako takový to teda vážně není. *4*
  • Film a knihy stmívaní (1,2,3,4) jsou pro mě úplně nejlepší, je to můj nejoblíbenější film a moc se těšim až budou v kinech dávat stmívání 4, nevíc mám ráda bellu, edwarda a alice.
  • adrianga

    Pisnicka

    Nevite nekdo kde bych stahla pisnicku ktera hraje v 1hod. a 16min. ve stmivani? pls.vsude ji hledam a nemuzu ji najit.a ani v soundtracku neni :(( pls help *9*
  • super filmiik

    caaaauky lidi, máte recht, tenhle film je fakt supráááckej, už jsem přečetla i všechny díly a knihy taky nejsou k zahozeníí, tak doporučuju přečííst, jsou i na netu ty knížky přeložený... takže paradička *1*
  • Zbožňuju!

    Hej nejvíc mě dostal tento film, musím na to pořád myslet, jsem posedlá!! *14* *14*
  • Odkaz +kde stáhnout soundrackt???!!!

    Ahuj musim říct zhe předtím sem předtím o knižkách nevedela ae pak mi kamoska řekla at jdem do kina na STMÍVÁNÍ prý nejaky horor.. *7* ale chcem jit az to bude v menším kine v Ově za menši prachy *1* Stejne sem to nevydrzela a začla schánět abych se kukla online mno sehnala na www.filmy.itelka.com/sumrak
    sice nicmoc kvalita ale i thak ok *14*
    Pak sem schanela soundrackt newite zda se dá stáhnout někde cely??JOu a četla na jedne webce aj knižni predlohu nwm zda všechno nebo jen čast ae zhruba wím jak to bdue v2 a trochu i 3díle!!Skámoškou se už nesmirně těšíme na to az pudjem do kina *4* *14* a já uz začla schánět wšechny3 knihy.. *14* Mimochodem pridám se k ostatním zhe Edward(robert pattinson) je upe hezů *14* Tak se mějte a kdyby nekdo vedel kde ten soundrackt tak a t mi pisne na e-mail plssss *9* *5* pa *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit