Přejít na výpis diskuzí

Upíří deníky

FILM 22.7.2009 
765 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upiri deniky jsou nadherny film ale sklamalo me ze se sefan s elenou rozesli. Vzdyt se k sobe tak hodily
    • Nehodily.....Delena je prostě best
  • chtela bych vedet kdy bude 5 a 6 serie v cz dabingu vite to nekdo?prosim nemuzu se dockat na pokracovani
  • Tento seriál se mi líbí. a i testy mi jdou o Upířích denících. Prostě SUPER! Hlavně Elena a nejlepší by bylo kdyby se vrátila ke Stefanovi. Sluší jim to víc než ELeně s Damonem. Mám i všechny knihy Upířích deníků. a zatím jsou úplně jinak napsané než když je to zfilmované. *14*
  • Podle me se spis Elena hodí k Demonovy.Pak se ale oba dva na ni spiknou a chtej svoji Elenu spatky.Démon si vsak ale neuvědomuje , ze Elena az budu jako předtím vybere Stefana jeho bratra.To se vsak ale nestane
  • Podle me si to ale stefan Salvátor pohnojil tak ze se z něho stal rosparovac a co to povidate .Elene to nejvíc sluší s démon Salvatore.
  • serial je nejlepsi chci dalsi serie v cz dabingu a Elena by se mela vratit ke Stefanovi *3* kdyby jste nekdo vedel kdy to zacnou vysilat prosim napiste dekuji *4* *4*
  • Tenhle seriál je nej nej nejlepší co jsem kdy viděla a Stefan je nejvíc sexy a chci aby se k němu Elena vrátila moc jim to spolu slušelo.
    Stefana 4ever *14* *14* *14* *3*
  • Miluji tento seriál
    A hlavně miluji Stefana salvatore ♥♥♥♥
    Chci aby to zase davali
  • Ahoj tohle je muj nejoblibenejsi film nejvic mam rada jako herce caroline klause elenu bonny stefana a damona jo a nevite jestly je budou davat zas v televizi napr... na nove cineme predem dekuji *3* *3*
    • Ahoj NatttyLucccy prej by to měli dávat na Nově cineme nekdy v lete *4*
  • miluju ten seriál a sleduju ho furt a furt a furt *14*
    • já ho taky furt a furt a furt sleduji. I když už to opakují po několikátý. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit