Přejít na výpis diskuzí

Van Helsing

FILM 4.3.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krtička mohl bych se zeptat jaký máš rád/a Filmy ?? :D *4* *4* *1*
    Jsem zvědaví *4*
  • tak jako nikde neni psany ze se musis na ten film opet divat jsou i jine programy tak si vyber neco jineho a nebo jen rada kritizujes vse okolo a to je tvuj konicek .
  • tak jo já ti to ráda pustím je to dobrý film
    *2*
  • Ty si pi*a "kritička" .... to je ten najlepší film aký poznám, mám DVD a pozerám ho aj dva krát denne...ako čo máš za problém?? Tie upírky sú úžasne urobené aj ako tvojím názvom "monštrá" ... a keby si si o tom filme zistila viac, vedela by si, že o monštrách to aj je ;) Tak ak máš z toho nočné mory, tak choď radšej pozerať My Little Pony ;D ♥
  • Tenhle film je tak strašnej, že už ani horší být nemůže .. upíři jsou v něm příšerně udělaný akorát jsou ukázaný jako hnusný monstra, když chtěj tak maj křídla a vypadaj nechutně a jindy jsou zase krásní..co to jako je? viděla jsem ho jednou a stačilo..celý film jsem jenom nadávala jestli to uvidím ještě jednou tak asi rozbiju televizi..no nic vy se na to klidně koukejte a nechte si vymejvat mozky jak je libo..
  • jo fakt super obsazení.nejvíc bili super ty upírky.jednoduše ssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Jooo

    To je upe super božííí.Ty upírky krááása.Sice kdyz tam chteli nekoho z dobra zabít tak to šlo pomalu a nezabili a zabili zlý.To mi tam jenom vadilo jenže to tam je jen občas takže mě se to upe mocinky líbilo super *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika.

    --------

    No, tak jsem se (vzhledem k tomu, že se část filmu natáčela kousek od mýho domu *3* ) podívala na Van Helsinga, a musim říct, že je to strašně trikový a až příliš fantastický (zírala jsem, co tam prováděli někteří hrdinové, a to byli LIDI a ještě k tomu byli skoro nesmrtelný...), ale vcelku se mi to líbilo, ten příběh.
  • maikl386

    pls co je to za filmek

    pls jednou sem si pučil filmek myslim že se menoval van helsing vs. drákula...nekoukal sem na to páč mě to vůbec nebavylo narozdíl od jedničky(ta je supper),
    jn sae ptám co to bylo za filmek...a jestli to patří do filmů van helsing
  • bella17

    THE BESST!!!

    tak tady tento film nemá chybu!!! noo...při nekerých scénách sa leknu...to je jasný...ale už si na to zvykám *3*
    jooooo a obsazení hugha jackmana je úúúplněěě supeeer!!! *14*
  • Horor

    ma to vsecko co horor potrebuje:
    lovce priser,cernobile,upiry,vlkodlaky,
    Frankensteina,Dr.Jekylla a Mr.Haydea,
    dav s pochodnemi,monstra,hrady,temnou zemi,19.stoleti,vetrny mlyn atd.
    proste bezva film *14* *1* *14* *8* *15* *5*
  • bellinka

    začátek

    Jeee čůůůs!!
    Dneska mi jeden kluk připoměl tenhle supr dupr filmesek!!
    a jak vidim nejsem jedina kdo ho zboznuje!!
    Patri mezi moje nej filmy!
    Jooo a tayk jsme si pekne pobrecela na konci vzdycky a to uz jsem to videla snad 100x *15* *15*
    Ale vzdycky me pak utesi jak tam je ten mrak s jeji podobou!.. *4* *4* *14*
  • Re: Re: Horor ???

    KOLIK FILMŮ JSI UŽ VIDĚL,TOTO BYL PRVNÍ?
  • lintushka92

    Re: nejlepší film

    Kdyby nás to nebavilo, tak bysme tu nebyli .. *14*
  • Re: WOW!

    jj je Van Helsing:Londýnská mise
  • chandlar

    nejlepší film

    *9* *9* je to ten nej film na svete hrozne me bavíííííííííí a vas??? *1* *1* *1*
  • WOW!

    No ty jo!§ úplně mazec! Super filmík jenom sem si trochu poplakala na konci no...jo a je prej taky Van Helsing 2 ???
  • Re: Re: Horor ???

    pro me to znamena ze je to strasidelna pohadka s hororovymi postavami *5* *5* *5* *5* *5*
  • lintushka92

    dneskaaaaa

    Lidi, dneska od 20:00 na Primě... *1*
  • úžasný filmíček

    Van Helsing...........NEJÚŽASNĚJŠÍ HOROR VŠECH DOB *14* *14* *14* *14*
    fakt ho MILUJU *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit