Přejít na výpis diskuzí

Van Helsing

FILM 4.3.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reazi94

    Nej film :o***

    Van Helsing....prostě neúžasnější filmek *14* *14* *14*
  • Re: Horor ???

    ČAWKY je pravda že hororu se to moc nepodobá ale sou v tam ai nějaký hororový prvky což nemůžeš upřít i když asi slabý *1* že?Jinak s tebou vážně souhlasím je to fakt dobrej a hlavně povedenej film a navíc se natáčel ai v Praze *14* .A ta hudba je fakt skvělá
    Podle mě je to jeden z nejpovedenějších filmů i když má asi určitě taky sví mouchy *15*
  • Horor ???

    Toto je horor....film bol uzasny a dokonca som si aj poplakala....ale hror to snad nemyslia ani vazne....horory nemusim...PS: Hudba bola krásna.
  • Dotaz na dostupnost DVD

    Tušíte někdo, zda se dá někde sehnat DVD?
    Výprodeje jsem bohužel prošvihla a nemohu jej nikde sehnat *9*
  • proste nálož

    van helsing je fakt good uz jen proto ze se tocil v Praze, jsou tam vynikající efekty, masky teda ten vlkodlak se fakt poved, herci dobře hráli a vše je doladěné takou hudbou, která víc vše napne, hraje tam kate beckinsale to je taky velký plus filmu prostě woooooooow movik *14*
  • Re: Van Helsing

    hmm
  • Re: Pohádka

    jj..superr..souhlasím s tebou až na to, že děj je přednídatelý... loučí se Asta Spes
    *5*
  • upír

    když nad tim tak přemejšlím, jsem tak trohu taky upír
  • Pohádka

    Dějová linie filmu je víc než předvídatelná.Námět není ažtak úplně originální.Kopie starších klasických děl.Ale...přece jen je to film,na který se schutí podívám dvakrát,třikrát...triky,herci i celkové zpracování je pro mě naprosto dokonalé.Doporučuju *3* Prostě ženiální!
  • Nej film

    Viděla jsem to v televizi a musím říct, že je to nej film, který jsem kdy viděla.Mě se fantasy moc líbí!!!Škoda, že jsem si to nenahrála, chtěla bych to ještě vidět, nikde to nemůžu sehnat!
  • Super movie

    A hlavne je natocenej v Cechach *3*
  • Best of the Best

    Sqelej film!!!!ve vsech vohledech
    *15* *1*
  • Van Helsing

    Je to fakticky super film!! Se mi hrozně moc líbil! *3*
  • Hallo

    Hello Van Helsing is good Film. *8* *3* *9*
  • Je to nej Film!

    je to nej Film mám ho doma pořád se na něj koukám nebo hraju......



    Van-Helsing(Bár a)
    *4*
  • :)

    Hustý filmíček a strašně se mi líbí!! *5*
  • Van Helsing

    Tak jsem to včera v telce viděla a docela mě to dostalo...teda hlavně ti upíři se jim povedli *3* nejlepší byl Drákula, takovej správnej záporák...
  • nic moc

    Jo, jako komedie dobrý, ale jinak dost slabý kompilát bez výraznějšího nápadu, který vznikl vykrádáním starých filmů, Chrámem matky Boží počínaje a Star Wars konče *9*
  • Van Helsing

    Fakt vynikajici film a ta hudba v nem uplne spesl *4*
  • :)

    toto je radne cool film!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit