Přejít na výpis diskuzí

Velmi Křehké Vztahy

FILM 18.4.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    je to fakt super serial a patri mezi me nej serialy!!! *4*
    • Re: super

      To máš pravdu a jsem rád. Honza *3*
  • Sisinka

    Čauky, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kdo hraje Martu Kratochvílovou, bývalou ženu doktora Lukáše Kratochvíla? *3**3**3**15**15**15*
    • Re: Sisinka

      Ahojky,Martu Kratochvílovou hraje Andrea Černá.Pokud už to víš,tak se nezlob,že ti to píšu.Ahoj
    • Re: Sisinka

      Martu Kratochvílovou hraje Andrea Černá, kterou určitě znáš z pohádky Princezna ze mlejna 1, 2 jako Elišku! *3* *3*
  • Prosím!

    Potřebuji pomoct, nevíte jak se jmenuje díl, který se částečně odehrával v nějakém casinu? Ochranku totiž hrál náš profesor a moc bych to chtěla vidět. Stačí třeba i jen přibližné číslo dílu. Děkuji moc!
  • Max

    Ahoj tak postavu Maxe hraje Jan Plouhar , a nevíte někdo jak dopadne Pavel(policajt)??
    • Re: Max

      Jan Maléř
  • jaruskar.

    VKV

    bestovej serialek a strasne hezky lidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak se Jmenuje ten policajt Vasek *9* *9* *15* *15* *15* *15*
  • vkv

    je velká škoda že vkv už budou končit myslím že psali 17.prosince je to velmi dobrý serial ahoj *4*
  • David

    Ahoj všichni,nevíte prosím vám,kdo hraje Syna Lukáše Kratochvíla,Davida?????
    • Re: David

      Ahoj, Davida hraje Jan Hofman. :) Tereza.
  • Kdyz tahle zoufalost skonci, pujdu se ozrat od radosti *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Luky1987
    No jo byla to kravina, já jsem se na tuhle fakt zoufalost taky nekoukal
  • VKV

    je to prostě PRIMA seriál *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit