Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomoooc

    Ahoj, nevíte někdo kde se dají stáhnout všechny tři řady česky?? Já jsem stahla jen prvnich 8 dílů *9* *9* předem dík *3*
    • Re: Pomoooc

      na ulozto.cz
  • ...

    Já Veroniku zbožňuju. Viděla jsem ji v tv a teď jsem ji celou sjela na netu, ale poslední díl 3. série je takový...neukončený. Doufala jsem, že se s Logenem dá zase dokupy! 4. sérii bych uvítala, ale pokud by tam měla být jen Veronika (z té základní sestavy), tak by to už nebylo ono. Jen prodlužování kvůli výdělku..!
    • Re: ...

      Veronica Mars ma 4.série... v Tv už to dávali .. ale na nete to nikde nemůžu najít !!! :-( nevíte kde bych měla hledat ????
  • anukkyss

    ghf

    Já chci aby u nás dávali čtvrtou sérii :'-( jestli víte o stránkách kde je to online aspoň s titulkama nebo klidně jen anglicky napište mi pls do vzkazů odkaz
    • veronica.m.

      Re: ghf

      hele 4 serie zatim nene !!! no jo no smula!!! vubec neni natocena!!! *9* *9*
      • Re: Re: ghf

        kousek prvniho dilu je na youtube
  • kacule159

    pomoc pls

    Lidi mám malí problém na veronicu mars jsem dívala online ,ale teď když skusim iserialý.sk nejdou ten server je nenalezen a všechny epizody byli jen tady pokud víte o nějakém jiném servru pls písněte sem.. *9* *9* *9*
    • fletnidlo

      Re: pomoc pls

      Zkus amanda-seyfried-fansite.blog.cz :)
    • Re: pomoc pls

      hele máš to na www.dlouhefilmy.cz
    • Re: pomoc pls

      Já se celý týden koukala, přes tuhle stránku, ale pár dílů je i na koukej.xkrat.cz Ale nejsou tam úplné série. jen po 15. nebo 16. díl... =(
  • cc

    cau..hj nehraje tam aj nejakou roli matt czuchry(gilmorova děvčata-logan*14*)???mě se ttž zdá že je tam na jedné fotce je tam s veronicou a logan... *14*
  • mam dotaz!!!!!

    hele kdo vsechno hraje ve 3. rade veronicy mars?????? hraje tam porad logan , dick atd............. ???? *14* I ♥ VERONICA MARS!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: mam dotaz!!!!!

      jasně že hrajou...přibyde tam Piz-Chris Lowell, Parker-Julie Gonzalo atd... *4*
  • ach jo

    to je škoda že jsou jen ty tři série.doufám že bude ten film *3*
    • terinka2000

      Re: ach jo

      taky doufám a moc. Veronica Mars je good seriál. A nevíte někdo, kdo hraje toho motorkáře Vívila? A mimochodem Logen je moc hezký. *14*
      • Re: Re: ach jo

        Francis Capra....jj už by s tim filmem měli začít něco dělat.. *4*
  • Sehnala jsem dvd VM...

    ahoj, vidím že je tu dost příspěvků že sháníte dvd VM....Asi před 3 týdny jsem je taky sháněla a konečně je mám...jestli chcete kontakt na toho kdo mi dvd opatřil tak mi klíďo pište na email=nikykiss@seznam.cz *3*
    • Re: Sehnala jsem dvd VM...

      ahojky muzes mi prosimte rict jak se ten film jmenuje?napr veronica mars:the movie?nebo nak tak? *3* dej mi pls vedet co nejdriv..diky *3*
  • chilinka

    chjooo

    vzdycky kdys se mi nakej serial FAKT dooost libi tak musi bejt zakonite strasne kratkej *9* malo epizod *1* chjooo *13* suprovej serialek *14*
  • Veronica na dvd

    Mám všechny 3 řady na dvd kdyby měl někdo zájem......
    • Re: Veronica na dvd

      čau měly bych strašně moooc zájem kdyžtak mi napiš na email prosímmmmmmmmmmm!! *4*
    • tecko

      Re: Veronica na dvd

      já mám obrovský zájem tedy jestli to jeste mas no to je ale faktis uzo schanim to uz pres rok jsi super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Veronica na dvd

      měla bych zajem o všechny díly veroniky
    • Re: Veronica na dvd

      Ahoj měla bych zájem o ty dvd kdyžtak dej vědět na maila a domluwíme se co a jak předem moc děkuju za odpověd.
    • Re: Veronica na dvd

      Měla bych zájem o všechny tři řady. Pokud je ještě máš tak mi prosím napiš. Díky petra *1*
    • Re: Veronica na dvd

      Ahojky, prosimte ty to mas na DVD cesky, nebo s titulky???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit