Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Varonica Mars

    Na vsechny serie se muzete divat na www.itelka.com
  • jo

    Lidi,včera na nově,byla poslední epizoda??Jestli ano,tk to skončilo docela divně ne??....písněte..
    • je jich vic

      to nebyla posledni rada.nevim kolik jich je,ale posledni to neni
  • coll

    *3* tenhle serial je nej. dosud me nic v televizy nebavylo ale tad me baví právě Veronica veronico si coll *3* (a nevíte někdo kolik ještě serijí veronici budou dávar?
  • nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

    takže já na něm ujíždím u nás v rodině ho nesnášej jenomže podle mně je to ten nej serial kde *4* je život mě osobně se líbí beaver cassablancas *14*
  • kacule159

    pomoc pls

    Lidi mám malí problém na veronicu mars jsem dívala online ,ale teď když skusim iserialý.sk nejdou ten server je nenalezen a všechny epizody byli jen tady pokud víte o nějakém jiném servru pls písněte sem.. *9* *9* *9*
    • fletnidlo

      Re: pomoc pls

      Zkus amanda-seyfried-fansite.blog.cz :)
    • Re: pomoc pls

      hele máš to na www.dlouhefilmy.cz
    • Re: pomoc pls

      Já se celý týden koukala, přes tuhle stránku, ale pár dílů je i na koukej.xkrat.cz Ale nejsou tam úplné série. jen po 15. nebo 16. díl... =(
  • nej seriál

    je to nej seriál a jakej trapák myslíš?
  • skvělí seriál se skvělími herci!

    Veronica Mars není typický seriál pro mladé.
    Je v něm cosi víc. Ne jen to že v něm řeší ty všechny případy, ale tím že je tak zvídavá se do nich nechtěně zamotává. Samozřejmě je v tomto seriálu i láska, nejvíce mám s Veronicou ráda Logena i když je to pěknej prevít ale je sladkej. *14*
    Jsem zvědavá na 3. sérii
  • ...

    Já Veroniku zbožňuju. Viděla jsem ji v tv a teď jsem ji celou sjela na netu, ale poslední díl 3. série je takový...neukončený. Doufala jsem, že se s Logenem dá zase dokupy! 4. sérii bych uvítala, ale pokud by tam měla být jen Veronika (z té základní sestavy), tak by to už nebylo ono. Jen prodlužování kvůli výdělku..!
    • Re: ...

      Veronica Mars ma 4.série... v Tv už to dávali .. ale na nete to nikde nemůžu najít !!! :-( nevíte kde bych měla hledat ????
  • kl.v

    Miluju ten seriálll ♥♥♥
  • veronica mars

    Veronica mars je nej skoda ze je jen jeden dil 4 serie *9*
    • Re: veronica mars

      a co to je za blbost že 4.série ma jen jeden díl ???? :o))))) hezky ste mě pobavili ... 4.serie má skoro stejný počet dílu jak první 3 série !!!!
      • a dá se stáhnout někde?poraď prosím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit