Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patty...pls jak to tedy je??snažím se všude najít něco o 4 serii...našla jsem že prý neni...ale dost se mi nelíbilo jak skončila 3 serie...pokud máš nějaký zdroj prosím napiš mi ho na mail nebo sem...pokud ne tak alespon o čem je děj...bude s loganem bo jak??
    mail... lucinek127@seznam.cz
  • Verca

    Ahoj sem tu nova a nevim jak to tu chodi ale vim ze moc fandim veronice mars je to moc hezka stranka ktera me nejvic zaujala je to fakt super stranka ahoj
  • chilinka

    chjooo

    vzdycky kdys se mi nakej serial FAKT dooost libi tak musi bejt zakonite strasne kratkej *9* malo epizod *1* chjooo *13* suprovej serialek *14*
  • Sehnala jsem dvd VM...

    ahoj, vidím že je tu dost příspěvků že sháníte dvd VM....Asi před 3 týdny jsem je taky sháněla a konečně je mám...jestli chcete kontakt na toho kdo mi dvd opatřil tak mi klíďo pište na email=nikykiss@seznam.cz *3*
    • Re: Sehnala jsem dvd VM...

      ahojky muzes mi prosimte rict jak se ten film jmenuje?napr veronica mars:the movie?nebo nak tak? *3* dej mi pls vedet co nejdriv..diky *3*
  • mam dotaz!!!!!

    hele kdo vsechno hraje ve 3. rade veronicy mars?????? hraje tam porad logan , dick atd............. ???? *14* I ♥ VERONICA MARS!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: mam dotaz!!!!!

      jasně že hrajou...přibyde tam Piz-Chris Lowell, Parker-Julie Gonzalo atd... *4*
  • hela ma tu nekdo stranku kde je i 4 serie a je vůbec ??
    • 4. seria nebola a ani nebude :(
  • 4.Série není,bude se natáčet(nebo se už možná natáčí) film,který půjde do kin v roce 2014 :) ...
  • hele tak je ta čtvrtá série nebo ne?
    ten kdo tady píše že je, tak kde ji můžu stáhnout??? nebo se kouknout online?
    nějak se mi to,ale nezdá....podle mě by byla už dávno na ulozto
    • 4. séria neexistuje, to sú výmysli...
  • jo,je to dobry

    me se to libi, i kdyz treti rada mi ze zacatku pripadala takova nejaka trapna.ted,kdyz se to uz bohuzel blizi ke konci,je to mnohem lepsi.jsou tam dobry zapletky a veronica vypada mnohem lip.nelibi se mi parker a piz.i kdyz parker vic.doufam ze budou vysilat i dalsi rady.
  • kolik je epizod

    Ahojky! Mám dotaz, kolik má Veronica Mars epizod?? Díky moc za odpověď. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit