Přejít na výpis diskuzí

Veronica Mars (TV)

FILM 26.3.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • help me

    hejky nevite jak dopadl posledni dil veronivći v druhe rade ja to nevidela des en me to zajimä moc plosim napiste nekdoi dekuju moc *3* *9* *5* *9* *14*
    • Re: help me

      se podiv na youtube ..napiš tam treba ..veronica mars two season the end ..a budeš to tam mit ...ja sem viděla všecky ale nedokažu ej zaradit jaky a kdy presně byl ten dil .. *4*
  • 4.řada neni

    4. řada je i neni. Je-znamená že měla bejt ale nenatočili jí nikdo neví proč.Vim že jse určitě na youtube viděli trailer FBI i promo serialu(zelený uvod)ale nevyšla.........možná jí začnou ještě točit-nemůžou to utnout chci vidět další díly.
  • :-)

    TEN SERIAL SE MI MOOOOOOOOOOOC LIBI JE UPA UZASNY! SAMOZREJME ZE NEJLEPSI JE VERONICA *3* ! JE TO JEDEN Z MYCH NEJ SERIALU
  • jak se jmenoval Veroniky pes?
    • machyy
      Backup
  • Veronica na dvd

    Mám všechny 3 řady na dvd kdyby měl někdo zájem......
    • Re: Veronica na dvd

      čau měly bych strašně moooc zájem kdyžtak mi napiš na email prosímmmmmmmmmmm!! *4*
    • tecko

      Re: Veronica na dvd

      já mám obrovský zájem tedy jestli to jeste mas no to je ale faktis uzo schanim to uz pres rok jsi super *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Veronica na dvd

      měla bych zajem o všechny díly veroniky
    • Re: Veronica na dvd

      Ahoj měla bych zájem o ty dvd kdyžtak dej vědět na maila a domluwíme se co a jak předem moc děkuju za odpověd.
    • Re: Veronica na dvd

      Měla bych zájem o všechny tři řady. Pokud je ještě máš tak mi prosím napiš. Díky petra *1*
    • Re: Veronica na dvd

      Ahojky, prosimte ty to mas na DVD cesky, nebo s titulky???
  • ach jo

    to je škoda že jsou jen ty tři série.doufám že bude ten film *3*
    • terinka2000

      Re: ach jo

      taky doufám a moc. Veronica Mars je good seriál. A nevíte někdo, kdo hraje toho motorkáře Vívila? A mimochodem Logen je moc hezký. *14*
      • Re: Re: ach jo

        Francis Capra....jj už by s tim filmem měli začít něco dělat.. *4*
  • Seriál byl po třech sériích ukončen, přesto se pro mnohé stal kultovní záležitostí. Tento rok se dočkáme celovečerní verze seriálu. Sleduj trailer česky:
    http://sledujcesky.cz/veronica-mars-trailer
  • cc

    cau..hj nehraje tam aj nejakou roli matt czuchry(gilmorova děvčata-logan*14*)???mě se ttž zdá že je tam na jedné fotce je tam s veronicou a logan... *14*
  • anukkyss

    ghf

    Já chci aby u nás dávali čtvrtou sérii :'-( jestli víte o stránkách kde je to online aspoň s titulkama nebo klidně jen anglicky napište mi pls do vzkazů odkaz
    • veronica.m.

      Re: ghf

      hele 4 serie zatim nene !!! no jo no smula!!! vubec neni natocena!!! *9* *9*
      • Re: Re: ghf

        kousek prvniho dilu je na youtube
  • Pomoooc

    Ahoj, nevíte někdo kde se dají stáhnout všechny tři řady česky?? Já jsem stahla jen prvnich 8 dílů *9* *9* předem dík *3*
    • Re: Pomoooc

      na ulozto.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit