Přejít na výpis diskuzí

V jako Victoria

FILM 25.2.2012 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju arianu grande i cat valentine *14* *14* *14*
  • Je to super seriál,nejvíc se mi líbí Cat,je tak milá a roztomilá *14* ,SE VŠEMI KOMU SE TEN SERIÁL LÍBÍ SOUHLASÍM
  • Je to ten nejlepší seriál na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ahoj jak je *6*
  • ahoj v jako victoriuc
  • jak je mne dobre *3* *14* *4*
  • Ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj *2*
  • Ahoj V jako Victorius moc se mi libi vztach mezi Jade West Jade a Bakem a Tori ma přenadhernej hlas a Cat je tak milá a Trina se mi zda trošku prdla a Andre je viborný skladatel a Robie stou loutkou Reksem taky fajn když sem to viděla po prvi tak sem si řekla panečku to je dobrej film Nalada husta *5* *2*
    • Taky by ses mohla naučit gramatiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *7*
      • Vždyť je to jedno hlavně že něco napsala a dá se to alespoň trochu přečíst
  • Ahoj váš film se mi líbí když mne zapnou niklodeon a mamka mi řekne že mi de vždicky se těšim na tydle díli. Nalada vyborna *3* *3* *5*
  • Ked som ten serial videla prvy krat u sesternice, myslela som si, ze to je zas nieco naivne ako Dysney serialy. Teraz, ked mam aj ja Nickelodeon som to zacala pozerat a velmi sa mi zapacil. Je tam skvely humor(nie taky ako v inych serialoch) lepsie herecke obsadenie a je to viac prepracovane. Moje oblubene postavy su Cat a Jade *15* Podla mna su tam aj pesnicky ktore by mohli byt hity *3* napr. Shut up and dance :)))))) Skoda ze uz skoncil :/ keby dotocili aspon nejaky zaverecny diel lebo posledna cast je velmi obycajna.
    K hercom: Tori: velmi dobre to hra, ma taky svoj humor *2* je dobra :D ma tam byt taka najnormalnejsia a je to serial o nej :D takze super Robbie: je tiez zabavny :D celkom pekne spieva :P :D (s vyzehlenymi vlasami je pekny :3 :DDD) Andre: On je taky normalny. V serialy az tolko srandy nerobil ale celkom dobre to zahral :D Jade: Vztah k Tori je uzasny :D Liz tuto ulohu zvladla vyborne :3 je super a spieva tiez dobre :) ma tam byt protivna a pomstychtiva :D velmi dobre zahrane :3 Beck: On je taky ten pekny, ktory je za spravne rozhodnutia. Nejako v serialy nevycnieva :) ale je tiez dobry :D Cat: V serialy je super! :D ale aj v skutocnosti :D ked som videla serial v originaly a pocula jej hlas, ako musela hovorit bolo naozaj super :D ma talent:D strasne pekne spieva :D (moja oblubena spevacka :3)
    Velmi dobre vymysleli tuto postavu :D skombinovali naivitu a roztomilost z coho vznikla Cat :D zabavna a naivna zaroven :D
    Moja oblubena hlaska: Robbie- Asi jsem si natahl sval :(
    Jade- Robbie, nemuzes si natahnout neco co nemas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit