Přejít na výpis diskuzí

V jako Victoria

FILM 25.2.2012 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc se mi líbí první díl a vztah mezi Jade a Tori je hustej :-) . Pokud chcete vidět díl kde se aspoň trochu budou bavit , najděte si na "youtube" "Victorious Take a hint". Je to opravdu supr . Jen
    mrkněte. *4* *4* *4* *4*
  • Bezva,úžo,dobrý seriál . Miluju ho. Koukám se na něj každý den. *4*
    • Já taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *4*
  • Musim rict ze v jako viktoria se jim moc bovedla ja tem porad miluju *3* *14* *1*
    • Souhlasím!!!!!!!!!!!!! *4* *3*
  • ne ne ne neni to fajn jedine co mne drzi vzhuru je jade nuda nuda *9* kdy chcete naco ekstra naj je kralovska dvojčata a nej zabava je mitchelem mussem tedy z bradym je to fak sex clapem nemislite *14* *14* *14*
    • Hele ty d***le Victorious je nejlepší seriál na světe
      Ty jsi sem neměl vůbec psát
      Kralovska dvojcata pche
      To je pi****na
      Někdy se to da snést ale je to nuda
    • To si nemislím. V jako victoria je můj oblíbený seriál a " královská dvojčata" je podle mě pěkná kravina.Victoria Justice je také moje oblíbená zpěvačka . Ale každý může mít svůj názor *4* .
      Písničky jsou ve Victorious bezva a jednou bych se s Victorií chtěla potkat.
  • AllyDawson
    Supr seriál a to hlavně ten vztah mezi Jade a Tori je super ;)
  • na ten victorius se už dívam rok a je to pořad super a hlavně tori a je to pro mě nejlepši serial na ktery se dívam
  • Victorious neboli V jako Victoria je hudbou nabitý seriál, na který se můžete dívat na televizní stanici Nickelodeon. Zbožňuju to !!!!!!!
  • victorius ja super *1* *3*
    • Já vím
  • gabka11
    fakt dobrý seriál *14* strašně mi připomíná mě a kamarádky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit