Přejít na výpis diskuzí

W.I.T.C.H.

FILM 19.1.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iva-piratka

    ivca-piratka

    ty js blbá Hay Lin je stejně dobrá joko všechny ostatní
    • Re: ivca-piratka

      nehádejte se kvůli kravině vy kraví nohy!!!! *9*
  • misiiiiiiisek

    Dříve

    No v těch 9/10 letech jsem je milovala..
    mno teď už spíš top dívka,bravo girl
    atd.. no nevim o nějakym bláznovy kdo
    by ve 13 četl witch - ale pro ty malý
    děti je to celkem asi zábavný *3* *15* *1* ..
    • W.I.T.C.H. Power

      No... Ja je zbiram, a to mi je celkem dost. *3*
  • witch

    irma je nejlepší ale všechny jsou dobry
    *14* *14* *15* *15* *1* *1*
  • jana.jirsik

    IRMA JE NEJLEPŠÍ

    já mam nejradši IRMU *1*
    • avrilka279

      Re: IRMA JE NEJLEPŠÍ

      souhlasím *3*
  • witch

    kupuju si časák witch a witch styl a je to fakt super *14* *14* *14* *4* *4* *5* *1* *1* *14* *5* *9* *1*
    • kikimelka

      Witch

      jo ja se nebojim říct že Witch jsou pro malé děti je to velká píčovina i Camp rock jelepší a paris taky jo a vyděli jste paris naživo jo já jo mam i autogram
      • aakristina

        Re: Witch

        hele co ty tady nadavas witch jsou dobry nemuze nikdo za tve provblemi jasny prestan tady delat bordel ja se dam jako spravce witch a budu porad mazat tvoje prispevky jestli tady budes psat sproste mas nejake pripominky tak je napis ale v klidu *16* *10*
      • Re: Witch

        jdi do hajzlu !! huso jedna wypelichana *9*
    • Re: witch

      :))
  • miley214

    časáky

    sbírám 6let časopis witch a to pečlivě je to suuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeeeer
  • mam 12 rokov a stale pozeram witch su uplne super moj najoblubenejsia rozpravka a oproti witch su winx tak trosku trapne *1* *2* *14* *12* *5*
  • Takže dost toho! Nezáleží na tom kolik Vám je! Witch můžete sbírat a mít rádi v jakém koliv věku! Nebyla a nikdy nebude určena žádná věková kategorie dostupnosti pro určitý věk. Witch tu nebude nikdo urážet a už vůbec ne říkat, že je to pro mimina! To rozhodně není, mě je hodně let a mým kamarádkám taky, to byste se divili jaké znám "staré" fanoušky Witch co to pořád čtou a mají rádi! Běžte si za svým a neohlížejte se na svůj věk!
    • Will je witch i pro kluky. Protože já sem kluk a witch se mi moc líbí.
  • aakristina

    aakristina

    witch jsou moc dobry mam je rada a sbyram je uz dlouho ale mam rada i spionky *3*
  • mjmen tak dal

    Tak se mi t libi holky *15* sem rad ze mate tak skwely ziwel jako je Witch moc rady.. nenechme ho stratit na dobro *9* ja to totiz sam nezwladnu.. jedine kdyz spojime wsechny sily *3* tak prekoname kazdou prekazku *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit