Přejít na výpis diskuzí

Kouzelníci z Waverly

FILM 6.8.2008 
151 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2.serie

    Nevite kde by se dala shlednout nebo stahnout 2. serie kouzelniku z waverly
    diky
    *7*
  • justik

    Fans

    Cawky!Na Facebooku jsem založila stránku pro fans Disney Stars!Pokud máte Facebook tak stačí zadat do toho vyhledávače Disney Stars-Czech Fans.Tak se přidejte!
  • d.o.m.i.n.k.a

    film

    film wizards of waverly place film budou na disney chanelu 31.10 *4*
  • Film

    ahoj prosim nevite nekdo kdy bude na disney chanel nemuzu to najit a chci to videt
  • Prosím o pomoc

    Prosím vás, nevíte někdo kde bych si mohla stáhnout české titulky k filmu Kouzelníci z Waverly: ve filmu ? Za jakoukoliv odpověď děkuji. *3*
    • Re: Prosím o pomoc

      hey to mjeste nikde neni a bysis to mihla stahnout je na disney channelu *3* *3*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    **

    nejlepší a nejvtipnější seriál na DisneyChannel _ pro mě lepší než Hannah Montana
    • sissi7

      Re: **

      jj..no u mě to vyjde na stejno hannah i kouzelníci.. *14*
      • ashleynka0012

        Re: Re: **

        ahoj jsem tu nový správce dopufám že vám to nevadí!!a kouzelníci z wawerly sjou super a srandovní ae jsou tak na stejnou s hannah montana jsou to supeer filmy!
  • písnička

    ahoj,nevíte jak se jmnenuje ta úvodní písnička?? děsně se mi líbí a dobře se na ní tancuje :-)
    • Re: písnička

      not what it seems
    • Re: písnička

      Mě příde že se strašně opičí po Hanně Montaně.Vždycky když tam má bejt něco vtipnýho tak mi to spíš příde trapný...je to hroznej seriál...a Selena je fakt trapka...
      • disneystarsfan

        Re: Re: písnička

        Ty jsi trapka,kecáš kraviny,ani ji neznáš..to spíš miley je trapka,skoro otrávila svoje fanynky!! *13* *13*
      • Re: Re: písnička

        Hmm Sel a trapka která se opičí po Cyrusce??? ani bych neřekla... a že je ten seriál trapnej?? Herci z Kouzelníků alespoň umějí hrát na rozdíl od Cyrusky a spol. udělat divnej xicht umím taky...
        • Re: Re: Re: písnička

          jo no :D fakt ji neznam ale v hanne montane me prijde desive namyslena .. :D nemam ji rada :P
      • Re: Re: písnička

        Selena a trapka??? *1* *1* Kdyby si rekla Miley tak to bych souhlasila :D
        • renatqaa

          Re: Re: Re: písnička

          Souhlasím selena ení trapka nwm kdo dělal velice trapnou a urážel sell...! *1*
        • Re: Re: Re: písnička

          To je fakt Selena je lepší i serial
    • macik77

      Re: písnička

      ahojky no ta písnička je od Seleny Gomez Everything is not what it seems... *3*
  • zítra!!

    ahojky zejtra bych sem přišla dala new fotky z kouzelníků..a to i z 2 série.. *1*
  • macik77

    super filmík

    je to fakt best film fakt jako nejlepsí *14*
  • ztraceni94

    2

    No druhá řada by měla bejt v září na disneychanelu...ASI
    • Re: 2

      Dneska hrála, i když nebyla v programu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší