Přejít na výpis diskuzí

Záhada Blair Witch

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záhada Bleir Witch je podle mě fakt blbý horor :) Mě baví strašně všechny díly Saw! :) Nejlepší herec v Saw je Ada :) ♥ je fakt krásnej a sladkej! :) Škoda,že ta Amanda ho v Saw 3 zabila
  • Ono se stále spekuluje, zda to je pravda nebo ne. Něco se v těch dobách určitě v tom lese či vesnicích dělo (nějaké únosy dětí a vraždy), mluvilo se tam i o čarodějnici. Ovšem jak říkáte... Oni dostali kamery a měli natáčet... Mezitím jim režiséři pouštěli strašidelné zvuky, strašili je různě a vše připravili, aby to bylo prostě ještě strašnější...
    Jinak super udělané. I když mi nevěříte, stačí napsat na google "balir witch" a hledat o tom články, že něco pravda opravdu JE!... Stačí hledat... :)
  • Ja myslim,ze to neni skutecnost. Nekdo dostal jednou napad a rozhodl se ze ho uskutecni.Na konci je to opravdu hodne strasidelny a taky jsem to moc nepochopila.Podle me to bylo neco nadprirozeneho,co Mka postavilo,o nekolik vterin pozdeji ho uvidela jeho kamaradka a protoze za sebou neco slysela.Za ni stala carodejnice.Znicila kameru,zabila ji a to je vlastne konec.Nejhorsi je jak tam najdou ty jatra toho kamarada.......Urcite jsem se u toho bala..... *6*
  • kordelie

    blair witch

    je to sice skutečný ale když se pomalu začali ztrácet ti jednotlivci tk je ve skutečnosti ty herce schovali jiní lidi ty co je tam ještě natáčeli
  • Re: Re: nvm

    prosimte neni to skutecny...herci dostali kamery a nataceli, ten strach je pravdivy protoze reziseri je strasili az co zhasla kamera v tom dome jim rekli ze si vse vymysleli a tak...ty lide jsou nazivo
  • mm

    Tady u toho filmu šlo právě o to že ti producenti říkali že jsou to skutečně najitý záběry(i těm hercům dali 35 stránek o mytologických čarodějnických v tom lese-žádnej scénář) hercům dali kamery a oni jelikož si mysleli že je to skutečný tak to tak i vypadá...a až když to natočili tak jim řekli že si to všecko vymysleli....kdyžtak víc věcí o tom máte tady : http://www.csfd.cz/film/6869-zahada -blair-witch/zajimavosti/
  • mm

    Autentické záběry jsou to asi jen těžko jelikož u herců je tam ten Josh, který stále žije:)
  • Re: nvm

    jo je skutečnej ty záběry tam fakt natočili ti lidi co se potom ztratili
    mě by strašně zajímalo co se s nimi stalo, v tom domě tam ten Mike stál zády k ní a pak zhasla i její kamera takže blbej konec těla se prej taky nenašla..... ale něco nadpřirozenýho tam bylo *7*
  • nvm

    Je to skutečný příběh?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit