Přejít na výpis diskuzí

Záhada Blair Witch

FILM 4.3.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mm

    Autentické záběry jsou to asi jen těžko jelikož u herců je tam ten Josh, který stále žije:)
  • mm

    Tady u toho filmu šlo právě o to že ti producenti říkali že jsou to skutečně najitý záběry(i těm hercům dali 35 stránek o mytologických čarodějnických v tom lese-žádnej scénář) hercům dali kamery a oni jelikož si mysleli že je to skutečný tak to tak i vypadá...a až když to natočili tak jim řekli že si to všecko vymysleli....kdyžtak víc věcí o tom máte tady : http://www.csfd.cz/film/6869-zahada -blair-witch/zajimavosti/
  • Ono se stále spekuluje, zda to je pravda nebo ne. Něco se v těch dobách určitě v tom lese či vesnicích dělo (nějaké únosy dětí a vraždy), mluvilo se tam i o čarodějnici. Ovšem jak říkáte... Oni dostali kamery a měli natáčet... Mezitím jim režiséři pouštěli strašidelné zvuky, strašili je různě a vše připravili, aby to bylo prostě ještě strašnější...
    Jinak super udělané. I když mi nevěříte, stačí napsat na google "balir witch" a hledat o tom články, že něco pravda opravdu JE!... Stačí hledat... :)
  • Ja myslim,ze to neni skutecnost. Nekdo dostal jednou napad a rozhodl se ze ho uskutecni.Na konci je to opravdu hodne strasidelny a taky jsem to moc nepochopila.Podle me to bylo neco nadprirozeneho,co Mka postavilo,o nekolik vterin pozdeji ho uvidela jeho kamaradka a protoze za sebou neco slysela.Za ni stala carodejnice.Znicila kameru,zabila ji a to je vlastne konec.Nejhorsi je jak tam najdou ty jatra toho kamarada.......Urcite jsem se u toho bala..... *6*
  • Záhada Bleir Witch je podle mě fakt blbý horor :) Mě baví strašně všechny díly Saw! :) Nejlepší herec v Saw je Ada :) ♥ je fakt krásnej a sladkej! :) Škoda,že ta Amanda ho v Saw 3 zabila
  • nvm

    Je to skutečný příběh?
    • Re: nvm

      jo je skutečnej ty záběry tam fakt natočili ti lidi co se potom ztratili
      mě by strašně zajímalo co se s nimi stalo, v tom domě tam ten Mike stál zády k ní a pak zhasla i její kamera takže blbej konec těla se prej taky nenašla..... ale něco nadpřirozenýho tam bylo *7*
      • Re: Re: nvm

        prosimte neni to skutecny...herci dostali kamery a nataceli, ten strach je pravdivy protoze reziseri je strasili az co zhasla kamera v tom dome jim rekli ze si vse vymysleli a tak...ty lide jsou nazivo
  • kordelie

    blair witch

    je to sice skutečný ale když se pomalu začali ztrácet ti jednotlivci tk je ve skutečnosti ty herce schovali jiní lidi ty co je tam ještě natáčeli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit