Přejít na výpis diskuzí

Ztraceni

FILM 4.3.2007 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to vsechno je

    ahoj lidi videli jste uz treti radu alepon do 22 dilu?Ja ano a musim rict je to vsechno mrte zamotany a dalsi lidi neprezijou a objevi se tam jedna nova divka ale tu pak locke zabije Locke se nechce dostat z ostrova charlie nevim jestli to prezil nebo jestli se utopil ale uz komunikovali z okolnim svetem:) *3* *3* jeto kkazdopadne mrte napinavy a cim dal tim vic zamotanejsi a jack a kate se znali uz driv podle toho co byla v backflashu *1* *1* *1*
    • Re: jak to vsechno je

      Jak muze nekdo kdo sleduje Lost rict tak nehoraznou picovynu ze 22dil byl jackuv flashbak.snad neni ani mozny *16* *16*
    • Re: jak to vsechno je

      To byl Fleshfoward......A žádněj fleshback....
    • Re: jak to vsechno je

      to bylo z budoucnosti,až se vráti zpět
    • Re: jak to vsechno je

      to nebylo v minulosti Jack-Kate ,ale z budoucnosti!!!!podivej se na to znova a uslyšíš jak Jack říká ,,musíme se tam vrátit"! *1*
  • :o)

    no tak tenhle seriál okouzlil tolik lidí jako snad ještě žádný jiný!!! Jinak to shrnu jednoduše: NEJ NEJ NEJ seriál!!! Tak jen tak dál!!! *14* *15*
  • ztraceni

    NEj seriál na světě !
  • Stranka

    Hele lidi prestante se tady hadat kdo zemre, a podivejte se sem! www.lost.cz
  • losťáci

    Super seriál!!!! Akorát hodně na logiku a na zapamatování postav *3*
  • Charlie přežil !!

    uz mam oficial trailer 4 řady a charlie prej unikl nějakym kanálem nebo co a přežil *1*
    • Re: Charlie přežil !!

      Tha....dalsi pycovina. carli tezko unik kanalem kdyz je oficialne tvurci prohlasenej ze zemrel a nema smlouvu na dalsi sezonu *16* *16*
      • Re: Re: Charlie přežil !!

        kdyz neumis ani psat, tak radsi nepis.. *1* *1* .mas tam chyb jak nazranejch *1* *1*
    • Re: Charlie přežil !!

      jo dobry tak to byl nakej klam pac tvurci oficialne rekli ze charli zemrel a bylo to i na lost cz charli ani nema smlouvu se seriálem na dalsi sezonu takze je to kravina
    • kate a jack

      Jo to bylo hezky jak sed kate zeptala jacka proc brqani sawyera a on ji rek ze proto ze ON(jack)Ji miluje:)
    • Re: Charlie přežil !!

      coo fakt *14* jesly je to prawda tag to je mrte supeer *3* *14* a kde jsi vzala ten trailer mohla by jsi mi ho poslat treba na icq 252-456-091 zatim diks *3*
  • sawyer

    chtěl bych se zeptat jestli přežije sawyer????
  • Lost

    Ztraceni jsou nejůžasnější seriál, který jsem viděla, nic jim nechybí je tam napětí,akce a romantika.Jen mi je líto Charlieho že umře.Kdyby místo něho umřel třeba ten blbej Locke!Moc a moc si přeju aby to vyšlo Jackovi s Kate!!! *1* Moc jim to spolu sluší a Sawyer se ke Kate vůbec nehodí!!! *3*
    • Re: Lost

      Souhlas:-), ale Locke je docela dobrej:-) *3*
  • "Jackoušek"

    Já úplně k smrti nenávidim Jacka pořád si hraje že je vůdce atd.......
    Sawyer má zase třeba dobrý přezdívky a komentáře sice není nej ale je rozhodně o moc lepší než Jack *1* *3* *15*
    • nik011

      Re:

      koho to zajima ze ho nenavidis to te teda pak nechapu me se tam libi a je mrte !!!
    • Re:

      No jo ty vaše keci, jak je vám nějaká postava nesympatická, je to jen seriál a já mám ráda postavu Jacka, protože ho hraje Matthew a to je prostě jeden z nej herců jaké jsem kdy viděla:)
      A navíc, bez něho by už dávno pošli žízní co vím *1* *3* *4*
      • Re: Re:

        a souhlasím s předchozím příspěvkem, od ituzska.z, pokud nemáš rád nějakou postavu, kterou vymysleli tři lidi, kteří ten seriál píšou, tak to je zároveň, jako kdybys něměl rád ten celý samotný seriál.
    • Re:

      jio tak ty ho nenavidis jio?,tak tos me fakt pobavila *1* ..copak ti udal,ze ho nenavidis? *1* ...nemel prosimte *13* *9*
  • sawyer nezemře

    ale sawyer nezemře!!! zemře charlie v posledním dílu!! *9*
    • Re: sawyer nezemře

      jak to víš že nezemře??
    • Re: sawyer nezemře

      Charli je mi tam... :))) mě zajmá celkem locke *4* *4*
    • Re: sawyer nezemře

      charlie jako fakt umre? *9* *9*
      • Re: Re: sawyer nezemře

        jo fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit