Přejít na výpis diskuzí

Ztraceni

FILM 4.3.2007 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LOST

    Ztraceni jsou skvely serial.Myslim si,ze je nejlepsi.Je tam hodne napeti,zvratu,ale i romantiky mezi Sawyerem a Kate.Ale dozvedela jsem se,ze Sawyer v 3 zemre.Je to skoda,protoze byl fakt skvely.A ke Kate se naramne hodil.
    • Re: LOST

      Sawyer ve 3.řadě nezemře, já jsem to viděla do konce *3* *3* *3*
    • Re: LOST

      sawyer neumre nekde psali ze uz ho mohli nechat 1000x umrit ale je taky oblibenej ze ho tam nechali..
  • LOST

    Lost je ten nejlepší seriál co jsem kdy viděla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *14*
    • Re: LOST

      Fakt je to bájo seriál *5* ,mrtě vymakanej a všichni tam jsou dobrý, ale až na Michaela, ale konec konců to co udělal to by asi udělal každej táta nebo ne *7*
  • Lost

    tak jestli tady delas cos videl...tak ja videl i celou 3 serii, a tam je dost dulezity kdo jsou druzi...
  • FORUM

    www.ztraceni.phorum.cz - nove forum o nejlepsim serialu LOST. Diskutuje se tam o vsem kolem serialu. Jestli chcete pomoct, muzete byt klidne moderatorem. Muzete klidne jen probirat s ostatnima fanouskama vsechny zahada okolo LOST. DIK !
  • ODPOVED

    hele.. nevidim duvod, proc zjistovat kdo jsou druzi.. o tom ten serial prece je... Ale jestli to chcete veet tak vam to reknu. Videl sem celou prvni i druhou serii, a kdo sou druzi se nedozvite, jenom sou to normalni lidi kteri ziji na druhem strane ostrova v druhem bunkru.. na konci 2. serie ovsem pa ecko a lok pujdou po stopach nakresu ktery najdou v bunkru kdyz se zavrou pancerovane dvere a rozsviti uv svetlo a najdou dalsi bunkr - pozorovaci stanici, kde muzou sledovat ten bunkr kde je jack. Tam kam spadlo to letadlo s apnenkama marie je totiz primo na terci vyznacenym prosolenou zeminou na jednom placku v lese, a primo pod letadlem je poklop do dalsiho bunkru. Timhle dilem konci vsechno podstatne v druhe serii. *5*
    • Re: ODPOVED

      Opravdu dekuji,
      mozna tim, ze jste videl i druhou serii, mate jasneji..........ahoj
    • Re: ODPOVED

      díky....
  • dotaz

    ví někdo kde se dá zjistit, kdo jsou druzí?
    • Re: dotaz

      jasně na lost.cz
      • Re: Re: dotaz

        nemůžu to tam najít
        • Re: Re: Re: dotaz

          Já vim, kdo jsou ti druzí. Jsou to černí křováci. Jinak také domorodci. A ten kouř je od toho jak se navzájem opékají - kanibalové! No fuj!
  • Hledám :D

    Můžu se zeptat kde se dá stáhnout 1. a 2. řada LOST na AXN? *7* *7* *7* Adresu mi pošlete na mail.díky mooc *14*
  • love sawyer !!!! :-)

    ted sleduju 3.radu na axn a bavi me to cim dal vic..hlavne teda diky sawyerovi a kate, ti jsou BEST.. *3*
  • Kate

    Kate já s tebou naprosto souhlasím.Ztraceni jsou naprosto super,a taky mně stejně jako tebe mrzí že umřeli Boone a Shannon,protože to byli moje nej.postavy *9* *9* *8* *16* *8* *10*
  • Ztraceni

    Ztraceni jsou fakt super.Škoda že umřeli Boone a Shannon.Já si nenechám ujít ani jediný díl.JSEM DO TOHO BLÁZEN!!!!!!! *14* *14* *7* *4* *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit