Přejít na výpis diskuzí

Jan Moflár

OSOBNOST 16.10.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aby jste se všichni nezbláznili.
  • hm
  • Honzík je frajer *6* je to dobry clovek a muj kamarad :) ja take imituji MJ mno spise chci jako Honzík mam i sve první video :DDD mno ale tak na zacatek je dobry *1* http://www.facebook.com/photo.php?v=285977298107743
  • klídek muj je to strejda sem u něj každej víkend *1* a jestli mi nevěříte tak se ho zeptejte
  • ach jo tady je to tak trapny *16* *1*
  • Misavasek

    jeto muj kamos honzikk jedem pecky hejjj *15* *15* *15* *15* si proste zabijak
    • hovno co bych měla psat

      no ta sluchajce bo poklaj vy napišece ta i zomrem no volam sa pyndulina no ale hutorce mi pyndulína
    • Re: Misavasek

      jo no neříkej naš je taky kamoš jen se nevymel u nas hraje každy den michael jackson a honza moflar víš dal nam totiž svoje dvd tak klídek
  • Misavasek

    honnzíííí voni tadi silejj ja vim ze si frajer bracho vsak us to delas 11let a natebe nikdo proste si koren a jednou budes ty Michal jacson *8* *8*
    • Re: Misavasek

      Si trochu Bobe přehnal,že bude jednou Honza MJ *13* to si vážně přehnal.Navíc Honza je při tancování tak trochu v křeči,nemá ty pohyby přirozené,takže promiň,ale jen imitátor ano *5* i když toho kluka mám ze srdce ráda,tak pan MJ byl originální. *3*
  • lída

    no tak abyjste věeěli je to teda dobrej imitátor náhodou jsme se koukali na talent mania a tancoval perfektně tak tam di ty a ukaž co umíž rozhodně by jsi nezatancoval tak jako on on má talent a nebudu se o tom ani bavit *13*
    • maja

      jo segro maš pravdu je to ten nejlepší imitator na celím světě a není žadny odpat co tady jeden debyl píše my všichní víme že michaela jacksona nemuže nikdo napodomnit dokonale
  • majka096

    ...

    Nic proti němu nemám ale zdá se mi že Pavel Janák je lepší imitátor! navíc Honza v tom zlatym kostýmu vypadal tlustě *15*
    • MAJA

      JAKY TLUSTÍ TI PRASEČÍ HLAVO TI SEŠ TLUSTA NEBO KDO TO PÍŠE VÍŠ CO PODÍVEJ SE NEJPRVE SAMA NA SEBE JAK TI VYPADAŠ A PAK MUŽEŠ MLUVT O HONZOVI HONZA JE NEJLEPŠÍ CHAPEŠ A UŽ MNĚ TDY NESERTE TI VOLE
  • lída

    honza moflár je nejlepší *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit