Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Albert Kronek

OSOBNOST 4.9.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý vtip
  • Miluji Tě
  • chtěla bych vědět,jestli tyhle příspěvky J.A.K.čte.
  • Ahoj Jardo,známe se přes 40 let,už jako kluk jsi bylmoc fajn,hrával jsi na čarodkách na kytaru a zpíval.Přeji Ti moc zdraví a at Ti to ještě dlouho zpívá!E.K.původně ze Zastávky u Brna.
  • Ahojky jardo,známe se 40? let.,vždy jsem Ti fandila,už jako kluk,když jsi nám hrál na čarodkách,jsi byl fajn.A to Ti zůstalo.Přeju Ti moc zdraví a at se Ti stále daří!
  • loni slibovali koncerty na vychode Cech koncerty se
    nekonaly slibovali nahradni terniny na podzim a nic se nedelo .Prijde mi to hloupe a neprofesionalni.Na koncert do HK prijel muj bracha z Biliny vzal si lvuli tomu dovolenou kdyz jsme dorazili na misto rekli nam ze koncert byl zrusen .Ani se neobtezovali dat na netu vedet .Napsali to tam kdxz uz spousta lidi byla na ceste .dodnes me to mrzi
    • jo to je zcela bezna vec
      • tim chci rict ze vetsinu koncertu ktere naplanuji neodehraji vzdycky jim do toho neco vleze Jana
        • Ježiš ty seš blbá!!! Bohužel tím, co "do toho vleze" je vždy nemoc, tentokrát asi i hodně vážná nemoc. Tak buď ta laskavá ty chytrolínko a omluv se!
          • byla jsem na dvou koncertech které se nekonaly proto cítím zklamání ale chápu tvoje rozhořčení asi to vyznělo blbě ano omlouvám se Jana
          • Jano
    • to je pravda ve Dvore Kralove taky nebyl a byl prelozen na podzim a nekonalo se nic tesil jsem se je to dobra kapela Dan
  • Tak vidím , že děda je hodně žádanej :D :)
    • sorry Kiki ted jsem cetl starsi prispevky a cetl jsem si i ten co psal Albert.Myslel jsem ze mu rikas dedo jako ze ti tak pripada Dan
    • proc mu rikas deda?kdyby takhle v jeho veku vxpadal kazdej chlap......ty dedo...i kdyz podle toho kolik ti je ti muze jako deda pripadat Dan
  • čao, uviděli jsme se ???! 13.1. 2012v pátek, já jsem šla nahoru na Zelňák a ty jsi šel dolů na Masaryčku. To byla strefa, sila, to byl ohňostroj!!. Bylo 15 hod 24min. /středoevropského času/
    odepiš! /šla jsem za Shaumal totiž/
    • No a co že jste se viděli, denně se vidí lidí. No a co, že jsi šla za Shaumal, kdo to vůbec je zní to rómsky *11*
  • A čí teda ty koule jsou a kde jsou? Vypadá to, že je nemá ani on, ani Kern.
  • Jarda zenaty neni, ale ma zivotni partnerku se kterou zije uz asi 20 let mozna dyl. Z Kernu odesel kvuli urcitym neshodam a zaroven s nim ukoncil cinnost i Libor Machata. V Kernu je momentalne nahradili Pavel Vacek - zpev a Roman Kupcik - basa (zda to rozhodnuti pokracovat bylo ok nebo ne, necham na kazdem). Albert se dnes naplno venuje projektu Alband (Kronek, Machata, Hornak, Franek, Petrzela a Smahelova). Pro me osobne to postrada ty koule co mel KERN (a o ktery taky odchodem Jardy prisel) nicmene slusna akusticka muzika, skladajici se i z repartoaru KERNU:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit