Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Albert Kronek

OSOBNOST 4.9.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley-kiki

    děda

    *14* je to můj děda *3*
    • no zlato tvuj deda to neni :) ze mu tak rikas, je jedna vec, a ten zbytek druha. Pokud ja vim jsi vnucka Radmili :) Kazdopadne je hezky ze mate takovy vztah...
      • Zdravím Vás vidím, že to tady žije. Mrzí mně, jak reagujete na moje blízké, partnerku a její vnučku Kiku. Od doby co začala mluvit mně oslovuje dědo, bere mně jako dědu a já s tím problém nemám. Jinak dík za náklonnost všem co sem píšou. Mějte se. Albert st. :-)
    • Re: děda

      Děda?Ty jsi od Alberta nebo od Adama?I když....časově mi to nějak nesedí.
    • Re: děda

      Debile!!!!
      • vůbec nechápu co to slovo mělo znamenat proto že ta holčina napíše že je to její děda ji takhle hnusně oslovíš?Než někam něco napíšeš ukliď si v hlavě.
  • kronek

    kdysi jsem o tobě snila a představovala jsem si že mi patříš dnes na to s úsměvem vzpomínám ale stejně i dnes jsi fakt kus
  • NWM

    No můj to není nic ale hraje s taŤkou v Kernu *15* *15* *15*
  • J.A,K.

    Nadhérný písníčky,nádhernej chlap,nádherný vzpomínky na mladý léta.Ale Alband je taky super.
  • Jarda je náádhernej chlap, rozhodně sálá charisma víc než dřív, pokud to vůbec jde:-) "Ujíždím" ma něm (a Kernu)do dneška, v kombinaci s jeho hlasem, vtipem (doporučuju přečíst si na domovské stránce Albandu jeho Reporty) - no prostě Bůh v těle:-)Myslím, že my (holky)co jsme se do něj naprosto zakoukaly a zaposlouchaly, tak nás bude držet prostě už nafurt.... nemá konkurenci!!! Jardo,díky za to, že jsi....
    • Naprosto souhlasím! Jako vyzrálý chlap má mnohem větší charisma než třeba před dvaceti lety, úžasný hlas a vtipný člověk! Škoda, že se s kapelou tak málo vyskytuje v Praze a okolí...
  • taky jsem o něm snila

    Taky jsem o něm v 80. letech snila a nosila stejný účes jako on.
  • Kern

    Kern byla nejlepší kapela své doby dodnes poslouchám jejich muziku která mě ani za ta léta nepřestala bavit a Jarek Kronek je nejkrásnější a nejúžasnější rocker který se kdy narodil ještě dnes když koukám na jeho klipy se mi podlamují kolena.
    • Re: Kern

      Jo,jo byl to krásnej chlap a je i dnes to obrovský charisma mu nikdo neodpáře.Ten by byl úžasnej i kdyby mu bylo 300let.A ty písničky!!Balzám na uši.V 80 letech neměli konkurenci.
    • Re: Kern

      tak to zírám že sem někdo napsal.Už jsem se lekla že se zapomělo na nejkrásnějšího rockera všech dob.já jsem se v 88 rozešla s klukem tak strašně jsem po Jarkovi šílela že to neunesl. *4* Dodnes si na jeho písničky dokážu pořádně zapařit.
  • Tak vidím , že děda je hodně žádanej :D :)
    • sorry Kiki ted jsem cetl starsi prispevky a cetl jsem si i ten co psal Albert.Myslel jsem ze mu rikas dedo jako ze ti tak pripada Dan
    • proc mu rikas deda?kdyby takhle v jeho veku vxpadal kazdej chlap......ty dedo...i kdyz podle toho kolik ti je ti muze jako deda pripadat Dan
  • Jarda zenaty neni, ale ma zivotni partnerku se kterou zije uz asi 20 let mozna dyl. Z Kernu odesel kvuli urcitym neshodam a zaroven s nim ukoncil cinnost i Libor Machata. V Kernu je momentalne nahradili Pavel Vacek - zpev a Roman Kupcik - basa (zda to rozhodnuti pokracovat bylo ok nebo ne, necham na kazdem). Albert se dnes naplno venuje projektu Alband (Kronek, Machata, Hornak, Franek, Petrzela a Smahelova). Pro me osobne to postrada ty koule co mel KERN (a o ktery taky odchodem Jardy prisel) nicmene slusna akusticka muzika, skladajici se i z repartoaru KERNU:)
  • Miluji Tě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit