Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Albert Kronek

OSOBNOST 4.9.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý vtip
  • Miluji Tě
  • chtěla bych vědět,jestli tyhle příspěvky J.A.K.čte.
  • Ahoj Jardo,známe se přes 40 let,už jako kluk jsi bylmoc fajn,hrával jsi na čarodkách na kytaru a zpíval.Přeji Ti moc zdraví a at Ti to ještě dlouho zpívá!E.K.původně ze Zastávky u Brna.
  • Ahojky jardo,známe se 40? let.,vždy jsem Ti fandila,už jako kluk,když jsi nám hrál na čarodkách,jsi byl fajn.A to Ti zůstalo.Přeju Ti moc zdraví a at se Ti stále daří!
  • Naprosto souhlasím! Jako vyzrálý chlap má mnohem větší charisma než třeba před dvaceti lety, úžasný hlas a vtipný člověk! Škoda, že se s kapelou tak málo vyskytuje v Praze a okolí...
  • No a co že jste se viděli, denně se vidí lidí. No a co, že jsi šla za Shaumal, kdo to vůbec je zní to rómsky *11*
  • vůbec nechápu co to slovo mělo znamenat proto že ta holčina napíše že je to její děda ji takhle hnusně oslovíš?Než někam něco napíšeš ukliď si v hlavě.
  • byla jsem na dvou koncertech které se nekonaly proto cítím zklamání ale chápu tvoje rozhořčení asi to vyznělo blbě ano omlouvám se Jana
  • Jano
  • Ježiš ty seš blbá!!! Bohužel tím, co "do toho vleze" je vždy nemoc, tentokrát asi i hodně vážná nemoc. Tak buď ta laskavá ty chytrolínko a omluv se!
  • tim chci rict ze vetsinu koncertu ktere naplanuji neodehraji vzdycky jim do toho neco vleze Jana
  • jo to je zcela bezna vec
  • sorry Kiki ted jsem cetl starsi prispevky a cetl jsem si i ten co psal Albert.Myslel jsem ze mu rikas dedo jako ze ti tak pripada Dan
  • proc mu rikas deda?kdyby takhle v jeho veku vxpadal kazdej chlap......ty dedo...i kdyz podle toho kolik ti je ti muze jako deda pripadat Dan
  • to je pravda ve Dvore Kralove taky nebyl a byl prelozen na podzim a nekonalo se nic tesil jsem se je to dobra kapela Dan
  • loni slibovali koncerty na vychode Cech koncerty se
    nekonaly slibovali nahradni terniny na podzim a nic se nedelo .Prijde mi to hloupe a neprofesionalni.Na koncert do HK prijel muj bracha z Biliny vzal si lvuli tomu dovolenou kdyz jsme dorazili na misto rekli nam ze koncert byl zrusen .Ani se neobtezovali dat na netu vedet .Napsali to tam kdxz uz spousta lidi byla na ceste .dodnes me to mrzi
  • Tak vidím , že děda je hodně žádanej :D :)
  • Zdravím Vás vidím, že to tady žije. Mrzí mně, jak reagujete na moje blízké, partnerku a její vnučku Kiku. Od doby co začala mluvit mně oslovuje dědo, bere mně jako dědu a já s tím problém nemám. Jinak dík za náklonnost všem co sem píšou. Mějte se. Albert st. :-)
  • čao, uviděli jsme se ???! 13.1. 2012v pátek, já jsem šla nahoru na Zelňák a ty jsi šel dolů na Masaryčku. To byla strefa, sila, to byl ohňostroj!!. Bylo 15 hod 24min. /středoevropského času/
    odepiš! /šla jsem za Shaumal totiž/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit