Přejít na výpis diskuzí

Michael Kiske

OSOBNOST 28.7.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal má skvělej hlas a kapela HELLOWEEN je taky fakt supr ani jedna písnička od nich není špatná.Jsou prostě božíí *4*
    • lynette

      Je to Michael, ne Michal. Michal je ,,počeštělé". 😎

  • Kiske je světová jednička,jeho zpěv je fakt boží,jenom mě trošku vadí jeho vibrato,když zpívá óóó.A taky je škoda že je teplej,ale to je vědšina velikánů. *3*
    • lynette

      Michael Kiske není homosexuál, na to pozor. Vyjadřovat se takto o něm je urážlivé a dehonestující. Měl dlouholetou přítelkyni, žili spolu 23 let! Rozešli se v roce 2009, ale zůstali velmi dobrými přáteli.

      Doporučuji si přečíst toto interview.




      UNISONIC – Never Too Late
      Anthony Morgan
      March 2012

      http://www.metalforcesmagazine.com/site/feature-unisonic-03-12/

    • Michael Kiske nie je teply, dufam, ze si robis len srandu ;-) Poprosim nevytvarat o nom falosne alebo mätuce informacie, dakujem :-)
      • lynette

        Správně, konečně někdo rozumný. 😎🙂

    • Stan má pravdu v tom vibratu ale zdá se mi,že za mlada zpíval mnohem líp.
      • lynette

        Zpívá stále krásně, jeho hlas je dar od Boha! Je přirozené, že věkem je hlas opotřebovanější, stejně jako tělo samotné. To dá přece rozum.

  • Milujem jeho hlas *14* je fakt naj metalový spevá *4* *4* *4*
    V Avantasii-supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr
  • kiske je ten nej metalovy zpevak vsech dob *3* *3* *3* *3* *3*
  • Michael je muzikant,super hlas, jeho piesne nemaju chybu.
  • Michael Kiske je fenomén který se rodí jednou za ?.....,hlas,výkon a hudba je jedinečné a dlouho nebude překonané protože takový hlasový fond nemá nikdo je to prostě světová jednička BEZ KONKURENCE.
  • MICHI

    Je to úžasnej zpěvák. Posadil mě na zadek deskou s Amandou Somerville, protože je naprosto úžasná. Jsem zvědav na Unisonic ještě s Kai Hansenem !!!
  • Škoda, že nezůstal u Helloweenu

    Škoda, že nezůstal u Helloweenu. Bez něhoo to není ono:(
  • Miky

    Jo michael je skvelej ¨spevak ... miluju jeho pisne je proste bozi *3* *16* *4* *16*
  • iwa-mcr

    diskuze

    Proč tu ještě neni žádnej příspěvek?!? Tak super osobnost a nikdo k němu nic nenapíše?!? *13* Tak tu je aspon jeden....
    • lynette

      Ach ano, je to výtečná osobnost, prostě pan zpěvák! A líbí se mi nejen jeho zpěv  a hudba, kterou tvoří, ale též se mi velmi zamlouvá jeho celková osobnost - charakter a názory. Je velmi inteligentní, sečtělý, oduševnělý, citový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit