Přejít na výpis diskuzí

Michael Kiske

OSOBNOST 28.7.2008 8:17
  12 příspěvků

Michael Kiske je nejvíce známý jako zpěvák německé speed metalové skupiny Helloween, jejímž členem byl mezi lety 1987 a 1993. Než se stal členem skupiny Helloween, Kiske zpíval s německou skupinou Ill Prophecy. Ta sice nahrála demo, ale nikdy neprorazila. V devatenácti letech Kiske vstoupil do v té době neznámé power metalové skupiny Helloween. Podílel se na albech Keeper of the Seven Keys Part 1, Keeper of the Seven Keys Part 2, Pink Bubbles Go Ape a Chameleon. V roce 1993 byl kvůli osobním neshodám ze skupiny vyhozen a byl nahrazen Andi ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michal má skvělej hlas a kapela HELLOWEEN je taky fakt supr ani jedna písnička od nich není špatná.Jsou prostě božíí *4*
  • Kiske je světová jednička,jeho zpěv je fakt boží,jenom mě trošku vadí jeho vibrato,když zpívá óóó.A taky je škoda že je teplej,ale to je vědšina velikánů. *3*
    • Michael Kiske nie je teply, dufam, ze si robis len srandu ;-) Poprosim nevytvarat o nom falosne alebo mätuce informacie, dakujem :-)
    • Stan má pravdu v tom vibratu ale zdá se mi,že za mlada zpíval mnohem líp.
  • Milujem jeho hlas *14* je fakt naj metalový spevá *4* *4* *4*
    V Avantasii-supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr
  • kiske je ten nej metalovy zpevak vsech dob *3* *3* *3* *3* *3*
  • Michael je muzikant,super hlas, jeho piesne nemaju chybu.
  • Michael Kiske je fenomén který se rodí jednou za ?.....,hlas,výkon a hudba je jedinečné a dlouho nebude překonané protože takový hlasový fond nemá nikdo je to prostě světová jednička BEZ KONKURENCE.
  • MICHI

Je to úžasnej zpěvák. Posadil mě na zadek deskou s Amandou Somerville, protože je naprosto úžasná. Jsem zvědav na Unisonic ještě s Kai Hansenem !!!
  • Škoda, že nezůstal u Helloweenu

Škoda, že nezůstal u Helloweenu. Bez něhoo to není ono:(
  • Miky

Jo michael je skvelej ¨spevak ... miluju jeho pisne je proste bozi *3* *16* *4* *16*
  • iwa-mcr

diskuze

Proč tu ještě neni žádnej příspěvek?!? Tak super osobnost a nikdo k němu nic nenapíše?!? *13* Tak tu je aspon jeden....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit