Přejít na výpis diskuzí

Michael Kiske

OSOBNOST 28.7.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iwa-mcr

    diskuze

    Proč tu ještě neni žádnej příspěvek?!? Tak super osobnost a nikdo k němu nic nenapíše?!? *13* Tak tu je aspon jeden....
    • lynette

      Ach ano, je to výtečná osobnost, prostě pan zpěvák! A líbí se mi nejen jeho zpěv  a hudba, kterou tvoří, ale též se mi velmi zamlouvá jeho celková osobnost - charakter a názory. Je velmi inteligentní, sečtělý, oduševnělý, citový.

  • Škoda, že nezůstal u Helloweenu

    Škoda, že nezůstal u Helloweenu. Bez něhoo to není ono:(
  • kiske je ten nej metalovy zpevak vsech dob *3* *3* *3* *3* *3*
  • Michael Kiske je fenomén který se rodí jednou za ?.....,hlas,výkon a hudba je jedinečné a dlouho nebude překonané protože takový hlasový fond nemá nikdo je to prostě světová jednička BEZ KONKURENCE.
  • Miky

    Jo michael je skvelej ¨spevak ... miluju jeho pisne je proste bozi *3* *16* *4* *16*
  • MICHI

    Je to úžasnej zpěvák. Posadil mě na zadek deskou s Amandou Somerville, protože je naprosto úžasná. Jsem zvědav na Unisonic ještě s Kai Hansenem !!!
  • Michal má skvělej hlas a kapela HELLOWEEN je taky fakt supr ani jedna písnička od nich není špatná.Jsou prostě božíí *4*
    • lynette

      Je to Michael, ne Michal. Michal je ,,počeštělé". 😎

  • Michael je muzikant,super hlas, jeho piesne nemaju chybu.
  • Milujem jeho hlas *14* je fakt naj metalový spevá *4* *4* *4*
    V Avantasii-supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr
  • Kiske je světová jednička,jeho zpěv je fakt boží,jenom mě trošku vadí jeho vibrato,když zpívá óóó.A taky je škoda že je teplej,ale to je vědšina velikánů. *3*
    • lynette

      Michael Kiske není homosexuál, na to pozor. Vyjadřovat se takto o něm je urážlivé a dehonestující. Měl dlouholetou přítelkyni, žili spolu 23 let! Rozešli se v roce 2009, ale zůstali velmi dobrými přáteli.

      Doporučuji si přečíst toto interview.




      UNISONIC – Never Too Late
      Anthony Morgan
      March 2012

      http://www.metalforcesmagazine.com/site/feature-unisonic-03-12/

    • Michael Kiske nie je teply, dufam, ze si robis len srandu ;-) Poprosim nevytvarat o nom falosne alebo mätuce informacie, dakujem :-)
      • lynette

        Správně, konečně někdo rozumný. 😎🙂

    • Stan má pravdu v tom vibratu ale zdá se mi,že za mlada zpíval mnohem líp.
      • lynette

        Zpívá stále krásně, jeho hlas je dar od Boha! Je přirozené, že věkem je hlas opotřebovanější, stejně jako tělo samotné. To dá přece rozum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit