Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už podle komentářů je vidět,že v době,kdy byla na Nově v Televizních novinách,tak vypadala nejlíp,ale pak se začala horšit a to že měla děcko tomu nasadilo korunu. Ted už i ten ,kdo byl z ní nadšený před 6 lety ani neví,že nějaká Ochotská vůbec existuje *15*
  • ..proč je tady změněno její příjmení na Rosolová,když si jeho příjmení nevzala ? *1* I když u téhle "star" je to jedno..
  • Ted jsem zhlídl článek o miminu a viděl foto paní Ochotské, nemůžu uvěřit, že ji je pouhých 30let. Vždyť vypadá že ji táhne na 50ku... *8*
    • opravdu, jasných padesát.
  • Všechmo nejlepší ke kulatým narozeninám!
  • Jaká je Ochotská herečka, viděla jsem ji v jednom jediném seriálu, a kterákoli neherečka by to zahrála líp. Celý seriál se stejně přihlouple usmívala, bez jakýchkoli emocí, mluvený projev - katastrofa. Nechápu, na co jsou herecké školy, když hrát může prakticky kdokoli.
  • pani Michalo prosim vas kolik je vam doopravdy let? 28let to opravdu nemuze bejt vrasky mate kolem oci, vzdyt to je hrozne. 38let ano. no bruntal opici vrchy.
  • holka jedna zlaá nauč se vařít at 1 . proč tam pereš rum když se stejně vypaří hhihihi stačí se podívat do kuchařky pokud by šlo skutečně jen o chuť rumu tak byse to muselo dělat z kubánského černého rumu starého 25 let
    nebo jakéhokoliv třtinovéro rumu. at 2. připadá mi to jako výkřik ho tmy.P,S, za překlepy a nekonalost se všem omlouvám špatně vidím a soc sluřby jsou v prrrrr
  • CELEBRITA

    Nikdy nežije si v nejistotě, v klidu popíjí si kávu,
    však já nezávidím celebritě pohodlíčko ani slávu.
    Neb neodpouští se celebritě, co jinému lehce projde
    a k tomu člověk v své naivitě na každém šprochu cos najde.
    Neúprosný pak bývá soud lidu, kamenem hned mnohý hodí,
    já však velkou otázku zde kladu, proč jen býváte tak tvrdí.
  • Probíhá zkouška
  • http://doma.nova.cz/clanek/celebrity/michaela-ochotska-zasnuby-a-kdybyste-videli-ten-prstynek.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit