Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání

    Mno, diskusi jsem důkladně promazala a upozorňuji, že veškeré vulgarismy, urážky, pomluvy a věci, které sem nepatří budu okamžitě mazat!! *13*
  • lalacoka

    och

    nejkrásnější žena v ČR *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • misa

    misa ochotska je pekna *14* *14* *4* *3*
    • Re: misa

      Jo, jo moc pěkná kočka.
  • milunka.op

    Vše nej

    Všechno nej Míšo k narozeninám 25 je krásný věk :) *4*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • či vím...

    Má velká prsa a ví to o sobě. Působí to lacině a trapně... *5*
    • Re: či vím...

      Ježiši, no a co, že má velká prsa a ví to o sobě??? Co je na tom tak špatnýho... může bejt pyšná na to, co má a že je to její... a hlavně, že jí to vyrostlo při tom, jak je hubená... Myslím, že z tebe mluví jen a jen čistá závist, holka... *1*
      • Re: Re: či vím...

        hmmm, to jo, silikony jí pěkně narostly LoL *1*
  • vražedná kombinace - chytrá a hezká

    Myslím, že je to smrtící koktejl, být takhle krásná a chytrá. Nechal bych se jím zabíjet den co den. Nemohu si pomoct *5*
    • Re: vražedná kombinace - chytrá a hezká

      co je na ní chytrého ? Je povl holka, dost vyčuraná.
    • Re: vražedná kombinace - chytrá a hezká

      *14* jo miluju ji
  • eh

    Nechápu proč jí musíte takhle pomlouvat když většina z vás ani nemá základku.. Ano, je moc pěkná ale když dámě řeknete "ty brdo ty máš ale kozy, to musej bejt určitě nějáký implantáty" Tak jí asi moc nezaujmete... Bud ste jenom blbi pubertaci co se jenom nuděj, nebo jenom závidíte a tak jí pomlouváte... Řek bych že podle toho co napsala do životopisu je velmi chytrá a pokud vám se to nelíbí tak si ji třeba pomlouvejte v duchu ale za prvé jí ani neznáte, neznamená, že musíte hned psát takovéhle "blbosti"
    Shrnul bych to..: Míša je na první pohled moc hezká, podle toho jak se projevuje i vipadá velmi chytře, já nevim, vy jí možná znáte, ale to fůrt neni důvod jí takhle přede všema pomlouvat... To si to pak ty lidi akorát budou myslet o vás a ne o Míše..
    • avrilkesha

      Re: eh

      Moc krásně napsáno, ale čeština ti nic neříká, co? *7*
  • HIHI

    Já vůbec nevím kdo to je *9* *1* *9* *1* *9* *1* *7* *9*
    • Re: HIHI

      ahoj tady tibor bydlým v karviné 2 doly sovinec 948 jsem zábavný srandovní pěkný jesly bys chtěla si semnou povikládat tak jse ozvi ps

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit