Přejít na výpis diskuzí

Michaela Ochotská

OSOBNOST 13.1.2007 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už podle komentářů je vidět,že v době,kdy byla na Nově v Televizních novinách,tak vypadala nejlíp,ale pak se začala horšit a to že měla děcko tomu nasadilo korunu. Ted už i ten ,kdo byl z ní nadšený před 6 lety ani neví,že nějaká Ochotská vůbec existuje *15*
  • Tak tenhle nazor je mazec! Pry vystupovani na vysoke urovni! Strasny!
  • ..proč je tady změněno její příjmení na Rosolová,když si jeho příjmení nevzala ? *1* I když u téhle "star" je to jedno..
  • opravdu, jasných padesát.
  • Ted jsem zhlídl článek o miminu a viděl foto paní Ochotské, nemůžu uvěřit, že ji je pouhých 30let. Vždyť vypadá že ji táhne na 50ku... *8*
  • Všechmo nejlepší ke kulatým narozeninám!
  • Jaká je Ochotská herečka, viděla jsem ji v jednom jediném seriálu, a kterákoli neherečka by to zahrála líp. Celý seriál se stejně přihlouple usmívala, bez jakýchkoli emocí, mluvený projev - katastrofa. Nechápu, na co jsou herecké školy, když hrát může prakticky kdokoli.
  • pani Michalo prosim vas kolik je vam doopravdy let? 28let to opravdu nemuze bejt vrasky mate kolem oci, vzdyt to je hrozne. 38let ano. no bruntal opici vrchy.
  • holka jedna zlaá nauč se vařít at 1 . proč tam pereš rum když se stejně vypaří hhihihi stačí se podívat do kuchařky pokud by šlo skutečně jen o chuť rumu tak byse to muselo dělat z kubánského černého rumu starého 25 let
    nebo jakéhokoliv třtinovéro rumu. at 2. připadá mi to jako výkřik ho tmy.P,S, za překlepy a nekonalost se všem omlouvám špatně vidím a soc sluřby jsou v prrrrr
  • CELEBRITA

    Nikdy nežije si v nejistotě, v klidu popíjí si kávu,
    však já nezávidím celebritě pohodlíčko ani slávu.
    Neb neodpouští se celebritě, co jinému lehce projde
    a k tomu člověk v své naivitě na každém šprochu cos najde.
    Neúprosný pak bývá soud lidu, kamenem hned mnohý hodí,
    já však velkou otázku zde kladu, proč jen býváte tak tvrdí.
  • Probíhá zkouška
  • Tak jsem se sem přišla zas po nějaké době podívat...bohužel jak vidíš, potvrdila se má slova..Opět se "Míša" zas předvedla..Milý anonyme, já jí ani nechci znát...vždyť přece musíš i ty pochopit, že jí jde jen o peníze, rozbíjí rodiny a využívá ty svý chlapy a pak je odkopne...anonyme, probuď se, jak Ti tohle může být sympatické...je to smutný..bohužel..ničeho si nedosáhl, neboj, ale nebaví mě hádat se s lidma o povlu, který mi za to nestojí :-). Zkus se jako chlap( pokud tedy jsi) vcítit do Exnera, chudáka...:-( Je mi ho líto..Bohužel s ním pěkne vyšplouchla...a v televizi si hraje na slušňačku..
  • http://doma.nova.cz/clanek/celebrity/michaela-ochotska-zasnuby-a-kdybyste-videli-ten-prstynek.html
  • Docela sranda,když v únoru tohoto roku ještě měla oficiálně jiného a na konci května už je zasnoubená zase s jiným ! zA CELOU dobu co byl Rosol ženatý (3 roky) si nepamatuju,že by se o tom takhle psalo,lhostejno,že byl méně známý..ovšem na protenise si počtete co vyváděl : mišan Srp 06
    hele klárko, nevadí ti, že ten tvůj lukášek se v přerově tahal s 16-ti letou Barborou Matusovou???chodili spolu plavat a k němu do bytu.... k smíchu Lukáši!!!
    Klára Srp 06
    Tak to mi teda vadí.A proč mi to v Přerově nikdo neřekl?Co už teď..už jsem zase v USA.Ale moc děkuji za informace,
    Stejně je to ale nádherné,když rozvedený člověk (Rosol) a cudná Ochotská (asi 100 partnerů,no klientů spíš ) ještě pořád věří v nehynoucí lásku doslova až za hrob ( Rosolův otec už vám o tom nepoví,ale nedorazil ho jen ten zápas,ale i ochotská) .
  • I slečna Ochotná na fb projevila starost :-) Michaela Ochotská: "Povodňová situace není ani v Praze bohužel příznivá. Zažívám to na vlastní kůži a naprosto chápu, co někteří právě prožíváte. Aktuální informace o záplavách vám sdělím ve 12 hod. v Poledních Televizních novinách."
    Habrman PS : Od kdy je povodňová situace příznivá,neslyšel jsem že by někdy byla povodňová situace příznivá
    Habrman Mišulko,ty se hlavně starej o to,ať ti pinkálista Rosol pěkně vyhrává,aby byli penízky ! *15* *15*
  • Nechápu, jak můžete ráda sledovat zprávy na TV Nova. Televizní noviny jsou totiž názorným příkladem, jak by zpravodajství na úrovni nikdy nemělo vypadat! Tak neuvěřitelně vlezlé, přibarvené zprávy moderující kozaté paničky...Hlavně aby to mělo co nejvyšší sledovanost, že?
  • Její pravá tvář : http://img.ahaonline.cz/static/old_aha/big/08_12_21/10_mobil.jpg
  • ..Och.. http://osobnosti.detske-hry.com/michaela-ochotska.htm
    viz odkaz
  • http://www.extra.cz/ozebraceni-tenisty-rosola-bezi-podle-planu-ochotska-s-nim-je-na-turnaji-v-usa-coby-oficialni-doprovod
  • tak moc nemysli,vsadím boty,že má v hlavě mnohem více jak ty !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit