Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K3wa

    boze! nechapu proc se tu sem sere nekdo kdo tohle neposloucha. jo fajn chapu kdyz to nekdo nemusi (hip hop celkove) ale at sem nepise nadavky ci urazky na tento styl. Hip hop je HUDBA! jako kazda jina.... kdyz se to nekomu libi tak at...... Me osobne se hudba 50 Centa ci Snoop Dogga libi :)ale zas na druhou stranu ani ac/dc neni spatny
  • anett96

    Vše nej

    Vše nejlepší k narozkám
  • sindrom

    narozeniny

    Všechon nejlepší k narozeninám 50 cente.
  • Vše nejlepší !!!

    Všechno nejlepší k narozeninám 50 Cente !!! *14*
  • !!!

    www.necyklopedie.wikia.com/wiki/Gan gsta_Hip-Hop
  • Písničky..=)

    Ahojky..! :)
    Mě se nejvíc od něho líbí za písničky: Candy shop, In da club, If I Can´t a Get up..Opravdu dobrý písničky.. *4* *14*
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Tak já to zkusím a ty vulgarity jsem ti smazala!
    Navíc: Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila!
  • LoL

    6e prý zpěvák, v superstar by vyhrál 1 místo ve hvězdné pěchotě *1*
    • zanesskaaaa

      Re: LoL

      To bude tím, že je RAPPER, ne ZPĚVÁK !! *5*
      • Re: Re: LoL

        Já bych i napsal co ve skutečnosti je,ale smazali by mě,tak raději mlčím *5* *3*
  • area59

    KONCERT bezva

    ty vole to byla hudba!nej byl many men a in da club *5* *5*
  • staniczek120

    GGGGGG-UNIT

    čAUTE LIDIčky jen jsem chtěl wědět co je s G-UNIT protoze zboznuju jejich pisničky a jen bych chtěl wědět co se děje například s BANKSEM nebo s Youngem Buckem ...pliiis kdo o nich neco vi tak at pisne do vzkazu
    • nehg

      Re: GGGGGG-UNIT

      no banks vydává miystapyy a v létě tohoto roku nwm kdy přesně má vydat další album a young buck odešel z g-unit *9* *9* *9*
    • area59

      Re: GGGGGG-UNIT

      www.g-unitcity.cz *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit