Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám lístky na 50 Centa

    Prodám 2 lístky na 50 Centa do Prahy 5.3.; Incheba Arena; na stání za 800 Kč.
    Kdo bude mít zájem, stačí napsat na e-mail: Ilona.fousek@seznam.cz

    Nejlépe Ústecký kraj!
  • FIFTY JOO

    Fifty je moooc borec má respekt a je fakt namakanej,je nejlepší MC můj nej jo jo 50 cent is forever! *5*
  • 5

    fifty respect
  • Si ten najlepsi obdivujem ta velmi

    Si ten najlepsi reper Curtis Jackson inac 50 cent velmi ta obdivujem si moj naj reper kazdi den pocuvm tvoju hudbu a stale si prajem abi som si stebov mohol zaspievat aj teras pojdem na tvoj koncert ktori je vo Kosiciach 2.3.2010. si ten najlepsi reper aki egsistuje.Englis.....You're the best reper Curtis 50 Cent Jackson Inac very ta admire my most reper every day pocuvm your music and you still wish abi I could sing and stalks terraces will go to your concert is in Kosice 2.3.2010. have the best reper aki egsistuje *14*
  • je nejlepši zpěvak

    je moc dobrý zpěvak podle miho nejlepši na světě je udělanejma dobrou kerku na zadech chtel bych ho vidět a jeho podpis
  • 50 cent

    Má respekt borec....
    • Re: 50 cent

      Je supr! *3*
      • Re: Re: 50 cent

        Je faktycky *14* *14* libise mi aji jak spiva a co vi na tooo *5* *3* *9* *9* *13* *5* *5* *5* *8*
  • v

    50 cent je docela borec a dobrej raper ale to novy album se mu moc nepovedlo
  • sk8kikushka

    50 Cent

    On je nej XD *14*
  • cha..:-D

    fifty hodně špatnej!:-D
    • nehg

      Re: cha..:-D

      jak jsi na to přišel
  • nehg

    jigc

    /watch?v=ZAYIemadE20
    • zanesskaaaa

      Re: jigc

      Neřeš ten link.. ono se to sem dává s mezerama.. joo taky jsem to slyšela.. je to hrozný.. doufám, že se uzdraví.. chudinka.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit