Přejít na výpis diskuzí

50 Cent

OSOBNOST 31.12.2006 
344 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn

    50 Cent je borec a vy držte huby..teda ti kterym se to nezda
  • beast

    true

    zajimavy je ze prvni hip hop je zaznamenanej v roce 1979 od skupiny beastie boys , belossky trio , maj i docela dobry texty a byl to dobrej styl s prvky rocku, jenze pak si to privlastnily cerny a udelaly z toho devku
    • Co to meles první zmínka o rapu je z roku 1973 ty vole. Nějaký jamajcan rapoval v New Yorku
    • Re: true

      prvni single byl v roce 1979 od Sugarhill Gang s názvem Rapper's Delight.. ale dřív byl rap také od počátku 70. let se začal vyvíjet jen z povídání... a na konci v 79 se stal vlastním stylem...
  • ms.amazing

    :D

    Opravdu mi příjdou dost vtipný vzkazy kde si debilové stěžujou že metal je mnohem lepší než jip-jop.Abych pravdu řekla tak mám mnohem redši Eminema než 50 centa,ale ani 50 mi nevadí...Co je ale nejdebilnější ► co sem lezou lidi co nemaj rádi hh?? Ať si zalezou do koutku a jdou si poslouchat ten randál metal,ale ať nás s tím neopruzujou! Jinak ten kretén co tady psal ten kilometrovej vzkaz nechal ten samý na diskuzi o Eminemovi... Jinak ten kdo píše že 2Pac je lepší než Em má pravdu (co se týče prodávanosti alb) ale jestli si myslí že umí hov*o tak ať táhne protože Eminem je 2. nejprodávanější hh umělec... Takže nevim co tady má kdo na 50 Cent a Eminema...Až dokážete to co oni tak si můžem pokecat!
    • beast

      Re: :D

      proc furt kurva dokola pises o tom co kdo dokazal? mas na mysli prachy?slavu? nebo dokonce snad to ze nekdo mel to stesti ze ho nekdo 9 strelil? proc neni znamej treba veteran z vietnamu kterej prysel o vsechny koncetiny?vsichni lidi kolem pana velkeho cumej jen na prachy serou na osobnost, jo a je skvely vedet ze tam nekde venku je malej fanda kterej si pod postely posloucha novou eru hip hopu , chapes nekomu je jedno ze zustane loserem , si zrejme povrchni osoba kdyz se hodlas bavit jen s hoperama
      • ms.amazing

        Re: Re: :D

        No a víš co? Strč si ty svý rozumy někam.Jestli nesouhlasíš s tím že se dokázali dostat tam kam ty nikdy patřit nebudeš tak to je tvůj problém.Já jenom řikám že člověk byl úplně na mizině a neměl co žrát a dneska má úplně všechno na co si vzpomene...Takže až to budeš mít ty tak řekni..Mršino..Jinak ano,myslím slávu,peníze a to všechno...Protože oni to už mají.Narozdíl od tebe,ale neboj,ty to ani nikdy nebudeš mít,protože jsi jenom nějakej debílek co závidí i nos mezi očima xD Laskavě už se nevyjadřuj...Hňupe!
  • nehg

    2pac 50Cent

    nehádejte se o to kdo je lepší nebo ne oba dva jsou stejně lepší než metál
  • upirek.555

    50 centa

    Miluju jak zpíváš jak se oblíkáš tvůj styl jsi dokonalej...:-*mít tě tam v českuuu a třeba se i stebou setkat...:-*
    • upirek.555

      Re: 50 centa

      chtěla sem napsat tak...:-)
  • http://gunitcommunity.oforum.cz

    http://gunitcommunity.oforum.cz forum o 50 Centovi a G-Unit a o celém hip-hopu! Nové klipy, alba, singly, písně, fotky a novinky apod. Registrujte se a stante se cleny této komunity!!
  • je to borec

    50 cent je borec...=) *5*
  • staniczek120

    50 KAR

    Ahoj co se deje s centem ze vubec nejde widet? ?
  • zanesskaaaa

    HB!!

    Všechno nejlepší k narozkám ty můj negřee *14* *14* *14* .. seš nejlepší a nejkrásnější raper.. frajeeer můj njvětší *14*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkam!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší