Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a talentovaná zpěvačka.
  • to je škoda že umrela ako se mate všechni *6*
  • nej spěvačka nikdo už nebude taková jako ona je a byla prostě jediná *13* miluju její hudbu *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=xcIvIladNnQ <-- Pořád dokola..=* nádherná..
  • *9* R.I.P.Aalyah R.I.P. *9* Rest In Peace King Of R&B *9*
  • Aaliyah

    jj mate pravdu byla to dopra zpevacka a taky herecka je ji moc skoda mela jsem ji rada a furt posloucham jeji skladbyy na ni jen tak zapomenout neda je proste dobraa a navzdy zustanee v nasich srdcich
  • Re: Škoda

    Ano byla velice talentovaná a krásná...Mě se od ní nejvíce líbila ta závěrečná pisníčka z Romeo musí zemřít pak si i hned na ni vzpomenu a uvědomím si že už vlastně není.Ale ve videoklipech a filmech pro nás bude žít pořád.Ať odpočíva v pokoji.
  • petka30

    aaa

    ona byla upe úžasnáá ty její písničky sou nejlepšííí a nejwíc se mi líbí try again a i miss you škoda že umřela :( a film romeo musí zemřít je dobrej film :)) *4* *3*
  • aaliyah

    vzdy,kdyz slysim pisen I miss you tak je mi do breku,jsem jeji velkej fanousek uz od mala a jeji smrt me hodne vzala brala jsem ji jako svuj vzor a to doslova.Mate pravdu nikdo na ni nema a mit nebude byla uzasna ve vsem ale v nasich sdickach bude navzdy zit..........
  • Re: mc-mj

    to jsi napsal moc hezky a hlavne pravdive. Na Aaliyah uz nikdo mit nebude a byl to zazrak asi proto si ji buh vzal k sobe. *4*
  • Re: pls poradte mi

    asi nehoda letadla debillllllle *1*
  • mc-mj

    Chtěl jsem podotknout že to muselo bolet taky její rodiče a její přátelé.Ale nikdy je to bolet nepřestane protože jí milovali jako jíní lidé milují svoje děti.
    Pro mě vždycky a bude ta nejlepší zpěvačka, herečka a modelka na celém širém světě.
    Doufám že se Aaliyah díva na nás z nebe protože věřím že ttam je.
    A kdyby ještě žila a měl by jsem možnost se s ní setkat tak by jsem ji objal a řekl by jsem jí a nikam nejezdí. *9* *9* *9*
  • Re: fthr

    Ahojky jeji posledni pritel byl Damon Dash meli pred svadbou.
  • jjj.lo

    Aaliyah byla a bude nejlepší

    Jo je pravda, že dost zpěvaček Aaliyah kopírujou ale originál byl jen jeden a navždy bude ona ta jediná nejlepší na světě..... sice nechápu proč buh dopustil aby zemřela, tak brzy a měla tak krutou smrt *9* přitom to byla užasná holka když nebudu počítat jak byla krásná a že měla krásný hlas dělala ruzné dobročiné akce proti rakovině a podobně prostě to byl andílek kterej nemyslel jen sám na sebe!!! I Love Aaliyah navždy!!!
  • mayinqa

    Re: Honey

    Jj máš pravdu kdyby si zahrála ve filmu Honey tak .. by ten výkon její byl o mnoho lepší .. za 1 .. měla bezva postavu .. prostě by to zvládla líp .. neříkám od Jessicy to bylo taky dobrý ale od Aaliyah by to bylo lepší..
  • mayinqa

    Škoda

    Fakt škoda že zemřela .. Nejvíc semi líbí od ní písnička ''Try Again'' a film královna prokletých jako Akasha byla fakt krutá :) Zemřít ve 22je hrozný ... kdyby tenkrát neletěla tak je naživu :) JInak krásně zpívala *4*
  • fthr

    Ahojky, zdravím všechny fandy. Potřebuju od Vás poradit. S kamarádem se dohadujeme, kdo byl přítel Aaliah, já tvrdím R. Kelly a on DMX. Rozseknete nás. Díky :-)
  • Jedinečná

    Strašně moc mně sere, že se nějáká Keisha Chante vydava za Aaliyah. Na Aaliyah už nikdo nebude mít !! Ani podobou ani zpěvem ani tancem a povahou už vubec !!! Pač káždy jsme jen jednou. Ani Chante ani Ciara ji nejsou rovny...já neříkam že Aaliyah byla nejlepší zpěvačka..Ale osobnost to byla velka a škodá že už nam toho nemohla ukázat víc !! Alespon by stovnala ti holky !! Byla a budeš moji Kralovnou Babygirl.
  • Honey

    Myslím si,že kdyby v Honey hrála Aaliyah,tak by to možná podala ještě lepší než Jessica Alba. Škoda,že si tam nestihla zahrát. Proč musí dycky zemřít ten,co má život před sebou? *9*
  • Re: Aaliyah

    verim ti že ta to bolí aj já ju lubím lenže čo sa malo stát sa stalo a čo sa má stát sa stane tak už to bohužel je naozaj aj mě chybí každý děn počuvám její písničky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit