Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
88 příspěvků

Talentovanou americkou R&B zpěvačku čekala hvězdná kariéra, osud však zasáhl jinak. Aaliyah zemřela 25. srpna 2001 při leteckém neštěstí na Bahamách ve věku pouhých 22 let. Během svého krátkého života však Aaliyah stihla mnohé a dokázala tak míru svého talentu. Sběratelský komplet 3CD a DVD obsahuje alba “Aaliyah Edition 2004”, One In A Million Edition 2004”, a výběr největších hitů “I Care 4 U” (včetně DVD) – vše remásterováno a obohaceno o dosud nevydané skladby a remixy! Mimo hudební aktivity se věnovala také modelingu, tancování. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a talentovaná zpěvačka.
  • to je škoda že umrela ako se mate všechni *6*
  • nej spěvačka nikdo už nebude taková jako ona je a byla prostě jediná *13* miluju její hudbu *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=xcIvIladNnQ <-- Pořád dokola..=* nádherná..
  • *9* R.I.P.Aalyah R.I.P. *9* Rest In Peace King Of R&B *9*
  • Aaliyah

jj mate pravdu byla to dopra zpevacka a taky herecka je ji moc skoda mela jsem ji rada a furt posloucham jeji skladbyy na ni jen tak zapomenout neda je proste dobraa a navzdy zustanee v nasich srdcich
  • petka30

aaa

ona byla upe úžasnáá ty její písničky sou nejlepšííí a nejwíc se mi líbí try again a i miss you škoda že umřela :( a film romeo musí zemřít je dobrej film :)) *4* *3*
  • aaliyah

vzdy,kdyz slysim pisen I miss you tak je mi do breku,jsem jeji velkej fanousek uz od mala a jeji smrt me hodne vzala brala jsem ji jako svuj vzor a to doslova.Mate pravdu nikdo na ni nema a mit nebude byla uzasna ve vsem ale v nasich sdickach bude navzdy zit..........
  • mc-mj

Chtěl jsem podotknout že to muselo bolet taky její rodiče a její přátelé.Ale nikdy je to bolet nepřestane protože jí milovali jako jíní lidé milují svoje děti.
    Pro mě vždycky a bude ta nejlepší zpěvačka, herečka a modelka na celém širém světě.
    Doufám že se Aaliyah díva na nás z nebe protože věřím že ttam je.
    A kdyby ještě žila a měl by jsem možnost se s ní setkat tak by jsem ji objal a řekl by jsem jí a nikam nejezdí. *9* *9* *9*
    • Re: mc-mj

to jsi napsal moc hezky a hlavne pravdive. Na Aaliyah uz nikdo mit nebude a byl to zazrak asi proto si ji buh vzal k sobe. *4*
  • jjj.lo

Aaliyah byla a bude nejlepší

Jo je pravda, že dost zpěvaček Aaliyah kopírujou ale originál byl jen jeden a navždy bude ona ta jediná nejlepší na světě..... sice nechápu proč buh dopustil aby zemřela, tak brzy a měla tak krutou smrt *9* přitom to byla užasná holka když nebudu počítat jak byla krásná a že měla krásný hlas dělala ruzné dobročiné akce proti rakovině a podobně prostě to byl andílek kterej nemyslel jen sám na sebe!!! I Love Aaliyah navždy!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit