Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celkem good

    celkem good zpěvačka škoda že umřela mohla mít hodně písniček
  • Aalyiah

    Byla to moje nejoblíbenější zpěvačka,vždy v den toho neštěstí si doma zapálím na vzpomínku svíčku a kokám na Romeo musí zemřít. BYLA TO *4*
  • frideman

    CIara

    CIara je fakt jedinečná zpěvačka. Letos vydává třetí album a brzy i nový singl. Proto jsem o ní nedávno založil jedinou českou stránku, kde najdete ty nejnovější infošky. Když tak mrkněte na www.f24-ciara-princess.wgz.cz . Budu rád, když se mrkněte. Ciara si zaslouží více pozornosti
  • lucinka1997

    Aaliah

    Já Aaliah poslouchala od svých 3 let... když mi byli 4 roky tak jsem slyšela že zemřela a v tu chvíli mi začalo bolet srdce byla to moje oblibenkyne ale co je nejmutnejsi je že jí bylo 22 let byla jeste mlada mela zivot pred sebou. dofám ze je spokojená v nebi *4*
  • Akasha

    Ahoj, včera jsem viděla film Královna prokletých a zaujala mě tam postava královny Akashy. Jaké bylo moje překvapení, když na konce filmu byla poznámka: IN MEMORY OF AALIYAH 1979 - 2001 a zjisitila jsem, že ona "Akasha" je již skutečně mrtvá...je vidět, že neštěstí si skutečně nevybírá, zda je někdo bohatý, chudý, slavný....Je to smutné...a už je to tolik let...
  • KRASAVICE

    AALIYAH BYLA JEDINECNA UZ NA NI NIKDO NEBUDE MIT. JE TO PROSTE ANDILEK. JEJI PISNE JSOU DO TED KRASNE A FILM ROMEO MUSI ZEMRIT JE JEDEN Z NEJLEPSICH FILMU CO EXISTUJE. V MYM SRDCI AALIYAH BUDE ZIT DAL!
  • aaliyah

    ahojky lidicky jsem tady nova a chtela bych se zeptat kde se da stahnout hudba od aaliyah nebo jestli ma nekdo jeji cd.a jestli jsou od ni taky zvoneni na mobil realni mp3.napiste mi prosim mail.dik za odpoved *4*
    • Re: aaliyah

      ja vim najed na seznam a mas to *1* *1*
    • Re: aaliyah

      To si můžeš stáhnout na nějakých blogách a uložit si to do počítače.Nebo na nějaké stránce MP3 stažení. *3*
  • Plakát Aaliyah

    Lidičky, mám jenom takovej dotaz..není tady někdo, kdo by mi moh prodat nějakej větší plakát Aaliyah? nebo nevíte, kde bych ho mohla sehnat? je to vánoční dárek..díky moc
  • aaliyah

    to je skoda, ze zemrela *9* byla skvela herecka treba kdyz hrala ve filmu kralovna prokletych *3* je mi ji mooc lito *9*
  • Aaliyah

    proč ty nej lidi odchází tak brzy?!

    věřím že kdyby tu stále s námi byla tak by nám to ještě ukázala *7* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit