Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A byla také sexy

    Byla, Je a stále bude Princeznou,Královnou celé Black Music... Viva la Aaliyah.. A pozdrav všem co chápou kouzlo a charisma této zpěvačky a né méňě dobré herečky s Pozdravem Lucjan Bugsy *5*
  • Aaliyah

    Ahoj všichni,kdo máte rádi Aaliyah.Byla to krásná a báječná zpěvačka.Je mi moc líto,že zemřela,hlavně v tak mladém věku.Její písničky jsou nádherné i po letech,hlavně ty s Timbalandem,např.Try again. *14*
  • Andílek

    je mi to moc líto a hlavně vás,co jste jí milovali.představa,že by umřela moje nej zpěvačka,je na prosto šílená a stresující.zhroutila bych se a nikdy bych se z toho nevzpamatovala.proto vás obdivuju,že jste se přes to dokázali přenést.divim se,že dokážete poslouchat její cd nebo se koukat na videoklip či fotky.to se vám musí chtít srašně brečet. *9*vlastně jsem se sem dostala úplnou náhodou a když jsem u této zpěvačky uviděla datum úmrtí strašně mě to vyděsilo.mám totiž panickou hrůzu ze smrti.když vidim,kolik lidí denně umírá,kolik dětí,tak bych pořád bulela.ale tak to prostě je.Prostě zemřela Aaliyah.Ani jsem jí před tím neznala,ale poslechla jsem si její cd a její písničky jsou celkem známý.určitě je to takovej talentovanej andílek *4* ,jak říkáte a andálci prostě žijou pořád.může vás těšit to,že ona žila naplno a za svůj krátký život toho stihla možná víc než někteří staříci.já náhodou věřim na posmrtnej život,takže podle mě ted je hvězda v nebi a pořád zpívá.......
    • Re: Andílek

      tak tohle jsi napsala moc krasne aaliyah byla a je moji nej zpevackou a diky za takovy krasny nazor vis jak je hnusni vedet ze uz nikdy nebude mit novou pisen ale stihla toho hodne
  • Nej,nej,nej!!!

    Je byla a bude nej!!!!Je to ženská jak má bejt je prostě o.k.a tak to má být,má nej filmy a CD!!!!:-)!!!!!!! *4* *3* *5* *14*
  • andilik

    Aaliyah byla nejlepsi zpevacka na svete nikdy na ni nikdo nebude mit stale si broukam jeji pisne. Je hrozne co se ji stalo,ale jeji vanousci na ni nikdi nezapomenou tak jako ja
  • R.I.P. for u,our angel....:(:(we miss you....
  • aaliyah je andílek pořád žije v mojom srdci
  • aalyiah

    aaliyah je nejlepší! mě+la jsem jí moc ráda. je to smutný *4*
  • Aaliyah...Angel*

    Aaliyah nejkrásnější,nejlepší,nejroztomilejší,neužasnější zlatíško.Byla prostě nej a vždycky to tak bude.Tohle si nezasloužila ona teda ne.Pro mě bude vždycky nejlepší!!!Aaliyah miss you *9*
  • AALIYAH FOREVER

    Kdyz se Aaliyah stala moji nejoblibenejsi zpevackou, kratce nato zemrela... Stale se s tim nemuzu smirit, ten kdo to nezazil, to nikdy nepochopi... Ale stale postupem casu objevuji na netu nove a nove pisnicky, takze da se rict, ze vlastne Aaliyah je porad tu... Love ya......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit