Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinkael

    ahoj :o)

    Aaron se mi strašně moc líbil ve filmu Pán zlodějů.Je k sežrání *14* *14* *4*
    • kacenka1jb

      Re: ahoj :o)

      NEasÍí_Upa Kdyz sEM Ten fiLm vyDelA TK sEm Se Na NeJ fURt diVAlA(HLAVe Na Ty sCenY KDe Je aarOn)ae TEdkA fURT stRIDam PaNA ZLODejU A On Je FAKt bOzhi..
      V tom fiLmU ej UPa K sEZRANI..Tky bySTe se S nim chTely POtkat?? *3* *3* *14* *14* *14* UPa Sem Se Do nej ZbLAZniLa..
    • Re: ahoj :o)

      Pán zlodějů ?...strašně bych ten film chtěla vidět ale nikde ho nemůžu sehnat...nevíš kde bych ho mohla vidět ? kuju ... :)..jinak Aaron je krásnej klučina prostě bůh sexu xDDD
      • Re: Re: ahoj :o)

        pokud jeste sháníš
        http://uloz.to/2889700/p an-zlodeju-2006-dobrodruzny-fantasy -rodinny-cz.avi
        tady to stáhneš.
  • Miluju Aarona

    Já hrozně miluju Aaronkaaaaa....A vy? *14* *7*
    • red-dwarf04

      Re: Miluju Aarona

      Ahojik všem:-* Aaronka prostee Milujuu_hele holky plosím_nemáte některá doma film Pán Zlodějů???_strašně ho sháním_prosím_dyžtak mi napištee_kujůů_paa
  • :-)

    *14* Aaron je upa krásnej,žhé?:-* *14*
  • Máte rádi Aarona??

    Máte rádi Aarona Johnsona?? *7* Já ho naprosto zbožňuji a ráda bych se podívala na film Pán zlodějů, který si zanedlouho koupím *14* Je úžasný a já ho mám moc ráda *14*
    • kacenka1jb

      Re: Máte rádi Aarona??

      ja hO neMam RAda...Ja Ho ZbOZNujUuu...On JE UPa K nAkOuSnUTi a HlavNe ve FilMeCh Pna ZLODejU a on Je Fakt bOzHi a Tam JE tedA FAkt BOzHi..a hLavNE ty SCeNY KDE SE LiBa S georgie..chTeLa BycH Byt Na JEjIm MiSte *14*
    • Re: Máte rádi Aarona??

      MILUJI HOO *15* *14* *14*
      • misulisek

        Re: Re: Máte rádi Aarona??

        on je fáááákt boží, jako ten film *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit