Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kelisha

    On je fakt boží!!

    Hey tak jako dneska sem videla filmek ,,On je boží" a ten film i Aaron jsou fakt božííí!! Fakt je strašně úžasnej (ted mluvim o Aaronovi) *14*
  • Cože.?

    Kterej debil a ignorant psal ten životopis.? zasluhoval by pětadvacet ran na holou.. tam je víc pravopisnejch chyb než v Bibli.. Takže idiote, příště si vem k ruce učebnici pravopisu.. *8* *16*
  • kacirekkk

    vše nej

    všecinko nejlepší... *14*
  • vladka182

    ..

    jee vsetko najlepsie!! *14* fesaak *1*
  • lolo85

    Úúúžasnej xD

    Aaron je prostě vážně krásnej, viděla jsem ho v On je fakt boží! no a ještě fakt boží xD
  • renny100

    On je fakt boží.. :-)

    No,takže podle titulku příspěvku není jasný,o co jde..jestli o fil,bo o něj.
    Myslím,že tady to vystihuje oboje. :-)
    On je fakt úžasný,též blíženec..no,jen škoda,že teď nehraje ve více komediích (romantických s dobrým koncem). :-)
    A taky škoda,že je z takový dálky :-))

    Hraje fakt úžasně! :-)
    Film jsem si zamilovala->s tím mi pomohl významě i tento herec *1* *14*
    *4*
    • Re: On je fakt boží.. :-)

      upa s tebou souhlasim je nadhernej *14*
  • zuzyna

    boží

    tak on je vážně božííí...on a ten film ON je FAKT boží je taky boží =) *4*
  • Aaron

    kráásnej
  • violet-ann

    :D

    Nj Aaron...komu by se nelibil:DAle v On je fakt bozi byl sice super ale nejlepsi byl v Nearly famous:))))Jo a je skoda ze tak super herec tu ma tak malo fotek a vseho...love his------->AaRon:D *14*
  • kacenka1jb

    NeJLePSi

    EJKý HoLky Asi Sem Se ZAmiLoVALa *14* ChTelA BycH Se S NiM poTKat...NEvite OdkUt JE MUsiM Napred Projet VSeChNY weBOVky :D:DDNeSkA sem To poPrvE Ten FiLm vydelA aE Je FAkT BoZhí_uPa SEm SE ZabOuChLaa =O**
    • Re: NeJLePSi

      Nejde to napsat normálně, aby to šlo přečíst. To musíš psát jak největší píča. Jinak ten Váš Kiss-Ass je dobrej úchylák, když se bude ženit s jednou 43 letou dámičkou a ješte jí vyprcal dítě - http://www.ofilmu.com/filmsvet-aaro n-kick-ass-johnson-19-zasnouben-s-u melkyni-43.html

      Fakt úchyl jak svině. *1*
    • Re: NeJLePSi

      Nejde to napsat normálně, aby to šlo přečíst. To musíš psát jak největší píča. Jinak ten Váš Kiss-Ass je dobrej úchylák, když se bude ženit s jednou 43 letou dámičkou - http://www.ofilmu.com/filmsvet-aaro n-kick-ass-johnson-19-zasnouben-s-u melkyni-43.html

      Fakt úchyl jak svině. *1*
      • Re: Re: NeJLePSi

        Já bych řekla, že to z něj za chvíli opadne a bude s mladou holkou. A to je spíš ta baba úchyl. Já vím, že lásce neporučíš, ale ničit tak mladému klukovi život? To je na mě moc!
        !!!!
      • tenzie

        Re: Re: NeJLePSi

        Cože? No to posral... jak si může devatenáctiletej kluk vzít ženskou, který je 43? A ještě s ní mít dítě? *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: NeJLePSi

          To taky nedokážu pochopit. Jak dlouho jim to spolu asi vydrží když jí za 6 let bude 50 a on bude 25-letý fešák? A ještě k tomu už čekají dítě? Kam dals rozum Aarone!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit