Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je chodící dokonalost

    viděla jsem s ním film on je fakt boží.a musim rict ze je fakt boží.on je uplne krasnej a roztomilej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jj v tom filmu je super ale v ostatních filmech už není tak hezký... :/
    • Re: on je chodící dokonalost

      uplně souhlasím je k nakousnutí ♥♥ kdyby byl k potkání uplně ááááááááááá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Narozky :))

    Mocíínko přeju vše nejlepšííí Miluji ho *14* *14*
  • bellinka

    On je fakt boží

    Happy birthday zlatoooo *14* *14*
  • pajuska22

    vše nej =o*

    taky přeju všecik nej nej nej k narozkám *14* mljt *14* *14*
  • anett96

    :-*

    nejkrásnejsííí miluju těěěě!!!! :-* vše nej k narozeninkám milášku :***** *14* *14* *14*
  • mischa13

    Happy-B day

    Přeju všecko nééééj k narozkám *3* *14*
  • pajuska22

    ON→nejdokonalejšíí ‼

    ON→nejkrásnější,nejdokonalej
  • prolinie777

    nwm

    je nej *14* *14*
  • KatuShka

    K sežrání....To je fakt kus.... *14*
  • mayinqa

    Je nejnejnej Herec!

    Jako...Aaron je kráásnej...máte pravdu je blbí že nehraje ve více filmech..ale dobrej film(nebo seriál) je nearly famous tam je skvělej a hlavně v určitých scénách :D:D pokud se na to kouknete tak mě pochopíte :D:D... Jinak by mě zajímalo odkud je někde jsem četla že žije v Londýně někde zase že v Americe?.Ale asi v londýně protože na twittru psal ted nedávno že jede do NewCastlu s kamarády.. takže je asi vážně z toho Londýna..No jako nějak daleko to neníxDxD...Jinak fakt závidím holce která sním chodí a určitě vy taky*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Je nejnejnej Herec!

      ahojky, a jaký má twitter?? :)
    • Re: Je nejnejnej Herec!

      mas pravdu ja uplne zavidim te holce která s ním chodí.chtěli byjste se s ním tolik moc vidět jako já? *14* *14* *14*
      • Re: Re: Je nejnejnej Herec!

        Holka? Tak ta jeho "holka" má 44 let a začátkem července se jim narodila dcera. Málem mi to vyrazilo dech když jsem to viděla a četla. Hnusná stará baba co cení dásně a tak úžasná mladý, svěží kluk....Proč mi to bůh dělá?!?! *9* *9* *8* *16* *9*
        • mayinqa

          Re: Re: Re: Je nejnejnej Herec!

          Jjj.. taky jsem tomu nemohla uvěřit..fakt hrůza.. já myslela že sbalil nějakou fakt pěknou holku..ale když sem to hledala na netu .. taky sem tomu nemohla uvěřit..docela mě to zarazilo..ale je to jeho volba..co bych já dala za to s ním chodit .. *4* *4* *4* *14* *14* <3<3<3<3<3
    • Re: Je nejnejnej Herec!

      Ahoj,chtěla jsem se jenom zeptat jestli nevíš kde bych sehnala ten seriál nearly famous..hledám a pořád ho nemůžu najít..byla bych ti moc vděčná díky *3* *4* *4*
    • Re: Je nejnejnej Herec!

      ahoj ahoj, jak jsi tady napsala seriál NEARLY FAMOUS, tak bych se chtěla zeptat, kde jsi ho sehnala, ja se na něj koukala na youtube a byl tam jen anglicky, nikde na netu nejsou titulky nic :-( tak mi prosím napiš co a jak :-) děkuji muj mail je BARTOSOT@SEZNAM.CZ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit