Přejít na výpis diskuzí

Adam Hicks

OSOBNOST 22.11.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ADAM JE SUPER

    ja si myslim že adam je krasnyyyy :) *14*
    • Re: ADAM JE SUPER

      souhlasim *3* *14*
  • Zeke and Luther

    Zeke and Luther je nej seriál na DCH. *5*
  • markof

    Adam

    dobre hraje v serialu Zake a Luther
  • adam hicks

    Adama jste mohli vidět v seriálu ZEKE AND LUTHER který dává každy den na disnej channel.
    • teuna

      Re: adam hicks

      Anebo taky ve filmu Jak jíst smažené žížaly nebo tak ňák.. ;)
      • Re: Re: adam hicks

        adam je fakt sexy a uzasnej. proste je to kus. *4* *14* *14* *1* *8*
  • Neni uzasnej jen v Lemonade Mouth a podle role v Zeke and Luther ho taky nesudte.. Verte mi ja ho znam jako v realu :) je fakt hodnej, milej, hezkej a tak ale nejlepsi je jako kamarad.. (: Bohuzel mi to spousta lidi zavidi tak ztracim i nejlepsi kamose.. ale jak se rika: 100 znamich ti nenahradi dobryho kamarada :) Takze nesudte ho podle roli ale podle toho jaky je doopravdy :) Jo a hraje v mnohem vic filmech nez v tech trech jiz jmenovanych.. Takze jestli ste jeho opravdovi fandove, meli by jste o nem neco vedet.. tahle stranka o nem zdaleka nerika vsechno!! *3*
  • Adam Hicks

    Oh,Je úžasnej hraje dobře aji v Lemonade Mouth a ve všem, je hezký i jak zpívá protě nejjjjjj.Já ho snad láskou sežeru,ale to by byla škodaa miluujuuuu hooooooo!! <3love<3 *5*
  • Nechápu proč tam má jenom jednu filmografii když hrál v lemonade mouth a hraje v Zeke a Luther...Mě se spíš víc líbí Hutch Dano :)
    • To je pravda já to taky nechápu
  • je boží a lemonade mouth by bez něj byl na prd *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ADAME JSI NEJ HEREC I RAPPER VŠE NEJ !!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *5* *2*
  • vše nejlepší adame *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit