Přejít na výpis diskuzí

Adam Hicks

OSOBNOST 22.11.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday Adam!!! I like you...
  • si hezkej kluk
    *14* *4* *14* *14*
  • Nevim co si Adame udelal s Mitchelem, ale tvy blondaty vlasy se vubec nehodi k Mikayle!
  • Je nejkrásnější krásný mám narozeniny 29.11 hnedka po něm *14* *2*
    nejlepší herec a všechno the best!!!!! *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sarda

    bléééé

    je pěkně nehutnej vůbec se mi nelíbí *9*
    • Ty si taky nechutná!!! *16* sama vypadáš jak tluste *12* podivej se do zrcadla!!! You are big noob!!
    • Re: bléééé

      já nesouhlasím *13*
      • Re: Re: bléééé

        taky nesouhlasím jelikož je to jeho práce ale tet nově hraje ve filmu Lemonade mouth a docela mě štve že rapuje protože on má tak žasnej hlas v tom lemonade mouth to uslíšíte ale jen 6 sekund ale i to stačí *3*
        • Re: Re: Re: bléééé

          úžasnej
  • Luther

    Já si myslím že v Seriálu Zeke and Luther je super Je tam nechutný ale i legrační jeho nejlepší kámoš Zeke Hutch Dano je také super v tom seriálu jezdí oba super na skateboordu. *3* *3* *3*
  • Abby-Fabby
    Jsi ůžasnej herec a všechno nejj *14* *14*
  • larynka

    jonas la

    a taky hraje v jonas los angeles *4*
  • 1

    adam je nejlepsi a nejkrasnejsi herec a tanenik na svete
  • kikalka.1

    Přidat !

    Hraje v seriálu Zake a Luther , Jonas L.A
    pak ve filmu Lemonade Mouth !
    • Hraje jeste v mnohem vic filmech.. Napriklad: Mostly Ghostly, nebo How to eatf ried worms. How to eat fried worms je navic jeho doposud nejoblibenejsi role. Je jich ale vic a jeste prijde Lemonade Mouth 2 a na to se extra tesim po jeho zpravach co mi psal.. :) ja jen pro info a neber si to osobne :) *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit