Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinka4

    mmm...

    on je skvelýý...úžasne songy ma....on je úžasny...je to gay a gayové vládnú svetu..šak..stále to hovorím..:D:D ♥♥♥
  • vercinek

    Meghá...

    Adam Lambert je BOSS!... *14* *14* *14*
  • lovemiki

    Best

    Je to úplně suprovej zpěvák.. To se musí nechat.. Jeho písničky poslouchám pořád dokola.. Úplně úža.. *15*
  • adam

    je uplně nádhernej žeru ho *14* *1*
    • Re: adam

      jj..je nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • nikolletka

    ochh

    och tak to je velice moc šukééézíí hošan..=o)) bomba songy má =o)
    • nikolletka

      Re: ochh

      *šukéézní =o)
  • macenkai

    Forum na lide.cz

    Založila jsem mu diskuzi...kdyžtak se tam potkáme :) *5*
  • sexy

    je to ten nejhezci chlap jakyho jsem kdy videla :-)a strasne me nastvalo ze je gey. je to nefer proc skoro kazdej prekrasnej chlap musi bejt gey!!!!!!:-( ale bestek je prekrasnej a ty jeho pisnicky jsou bombasticky!!!!!:-) *3* *1*
    • lucynaa

      Re: sexy

      No právě, vždyť to je na tom to skvělé!Představte si, že bysme furt četli v novinách, s jakou herečkou chodí, s jakou zpěvačkou sev yspal..tohle by mě štvalo daleko víc..:DTo že je gay ho dělá ještě zajímavějším ^^
    • Re: sexy

      Hej zak tohle samý jsem si taky říkala,když jsem to zjistila!!!! *3* *3* *3* a fakt je to pravda. Takovej nááádhernej kluk, to snad není možný *9* *9* *9* ach joo.... *14* ale je stejnak nej nej nej ať je gay nebo ne *14* *14* Y love Adam *14*
  • Umí to!

    Je strašně sexy, originální a krásně zpívá... *14* Umí to!!
  • Fórum

    Založila jsem na Lidé.cz fórum o Adamovi tak přijďte pokecat:-)http://forum.lide.cz/foru m.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ ID=93843
  • twilight111

    úža

    Lidičky má faktis dobře nadupanej hlas:) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit