Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veverkalp

    Adam

    Zpěvák je to úžasnej....jenom škoda že je teda teplej protože je to i velice fešný chlap *14* *14* *14* *14* *1*
    • Re: Adam

      Souhlas krásnej chlap. proč krásný muži jsou na muže achio
      • To máš pravdu. Stejně s tím ale nic neuděláš. Alespoň se za to nestydí.A podle mně je to dobře.
    • janinka1998

      Re: Adam

      přeně tak, ale myslim - je mi to ukradený - myslíš, že by si některou z nás vzal. Je nejlepší - myslim že i lepší než Jackson.......... Já bych ho volila příštím králem!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *4* *4*
      • moppsik

        Re: Re: Adam

        Já si myslim že král popu se nedá změnit je jenom jeden a ten taky zůstane...Joo jsem velka fanynka Adama ale zase král popu je opravdu jen jeden *5* *14*
        • katarina78

          Re: Re: Re: Adam

          I jiných králů bylo víc a hudba jde pořád dopředu (co třeba před MJ Elvis?)Proč by nemohl být Adam příštím králem popu, nebo rocku? *3* Myslím si, že má dost dobře našlápnuto *3* *3* teď jenom vytrvat *14*
          • martulii

            Re: Re: Re: Re: Adam

            jojo, sice se říká, že král je jen jeden, ale určitě se něco takového říkalo i za např. Elvise, že nikdo není a nebude lepší...pak přišel MJ...neříkám, že příští bude Adam, ale určitě jím nebude až do konce světa MJ a změní se to... *3*
          • janinka023

            Re: Re: Re: Re: Adam

            ne to by fakt být nemoh...král popu je vždycky jen jeden( ato už je jedno jestli popu,rocku,metalu..)...nikdo nikdy se mu nevyrovná!!! umí adam vůbec což já vim třeba moonwalk? neumí.... tak se mu nemůže rovnat...vím sice že je to jeho idol ale prostě ne...
            • moppsik

              Re: Re: Re: Re: Re: Adam

              Promiň ale je jedno jestli umí moonwalk nebo ne...tady jde o talent...A i tak Adam zpiva hlavně glamrock takže bude asi král glamrocku ne?? to je logický!! teda myslim :DD
  • Adam

    upe je bozi ale ty jeho singly jsou sexy ja ho upe mILUJU chtela bych ho nekdy poznat na zivo a ne furt z compu a s telky!=D miluju ho ♥♥ *15* *14*
    skoda ze je gey ale to newa urcite nevi co to je ceska republika! *3* *1*
    milujju ho!
    • Re: Adam

      jjn ! *9* *8*
  • whataya

    ahojky

    ahojky holky a kluci slysela jsem ze 3.rijna maji bejt v nayagore 3 nove pisne na koncertu.takze uvidime Adam je boži chlap mili usměv krasny oči vsechno:)hlavne dokonali hlas ikdyz je gay je bomba a to hooodne moc mam jeho cd nadhera.)co vic si prat on je primo supr a taky rozumny a toje vse pa *3* *4*
    • Re: ahojky

      to je pravda přesně s tebou souhlasím
  • twilight111

    úža

    Lidičky má faktis dobře nadupanej hlas:) *1*
  • natali.rose

    happyyy

    KONEČNĚĚĚĚ, mi přišlo jeho CD!!! *14* *1* je úúúúžasný....stejně jako on *1* *14*
  • blog!

    Ahoj fanoušci Adama Lamberta <33,
    chtěla bych vás pozvat na můj nový blog o Adomovi,najdete zde novinky,fotky,grafiku a dokonce i povídku!Najdete vše na adam-lambert-cz.blog.cz.
    Moc se omlouvám za reklamu,ale můj blog je nový takže skoro o něm nikdo neví *9*
  • sexy

    je to ten nejhezci chlap jakyho jsem kdy videla :-)a strasne me nastvalo ze je gey. je to nefer proc skoro kazdej prekrasnej chlap musi bejt gey!!!!!!:-( ale bestek je prekrasnej a ty jeho pisnicky jsou bombasticky!!!!!:-) *3* *1*
    • lucynaa

      Re: sexy

      No právě, vždyť to je na tom to skvělé!Představte si, že bysme furt četli v novinách, s jakou herečkou chodí, s jakou zpěvačkou sev yspal..tohle by mě štvalo daleko víc..:DTo že je gay ho dělá ještě zajímavějším ^^
    • Re: sexy

      Hej zak tohle samý jsem si taky říkala,když jsem to zjistila!!!! *3* *3* *3* a fakt je to pravda. Takovej nááádhernej kluk, to snad není možný *9* *9* *9* ach joo.... *14* ale je stejnak nej nej nej ať je gay nebo ne *14* *14* Y love Adam *14*
  • lenniesenka

    Song

    Mně se od Adama nejvíc líbí song time for miracles, úžasně ho zpívá!A i ve filmu 2012 zní velmi dobře;-) jen tak dál. *5*
    • Re: Song

      ten song je úžasnej *14* *14*
    • sharpay1995

      Re: Song

      jj...ten song je nádhernej..♥
  • kikina888
    Nechápu co proti homosexualum mate jsou to taky lidi !!! A když si čtu ty vaše komentáře tak fakt nechápu co svámi je ,jestli si myslíte že JSTE COOL KDYŽ napíšete : Fúúúúúuuuuúúúúúúúúúúúúúúújj Gayyyyyy je mi z vás na grcanie
    Tak sorry měse to zdá spíše trapné a hnusné!!!
  • lucynaa
    ,,Adámek je tak krásnej a roztomilej, škoda, že je gay.'' Tuhle větu slyším z úst nějaké malé dvanáctileté krávy a mám chuť vraždit. Proč jako? Myslí si snad, že by s ní chodil nebo co? Je na tom snad něco špatné být gay? Vždyť je to člověk, jako každý jiný. Bože, tahle doba je fakt děsná. Přijde mi vážně vtipné, jak někdo 'miluje' dnešní 'celebrity' jenom počas toho, co jsou na předních příčkách hitparád. Já jsem Adama zaregistrovala v American Idol a jsem za to strašně ráda. I když nevyhrál (ačkoli bylo jasné, že Kris není tak talentovaný) všem ukázal, že proslavit se po celém světě dá i bez nějakého titulu vítěze. Miluju ho nejen jako zpěváka, ale hlavně jako osobnost. To, jak bere život s nadhledem a bojuje za slabší. Ukazuje lidem, jak žít lépe, vyrovnat se s jejich strachy a ukazuje, že každý člověk je jedinečný a neměl by se snažit splynout s davem. V dnešní době se každý bojí odlišit se od ostatních, a když to udělá, tady v čr ho stejně všichni předem odsoudí. Ale samozřejmě i jeho hudba je úžasná. Plná emocí, všechny písně jiných interpretů je schopen si upravit podle sebe a dodat jim šmrnc. Dokáže rozplakat i povzbudit, proto mi pomáhá i v chvílích, kdy se necítím zrovna dobře. To je to proč ho miluju. Proud to be Glambert.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit