Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobby0

    Nejdřív jsem ho nesnášela, ale teď ho žeruu!!!!

    Newim proč ae neměla jsme ho ráda..pak jsem slyšela jeho songy a zacla sem ho nevic zraat!!!!! proste boreeeec!! nejvetsi!!!! *4* *5*
    • janeinka

      Re: Nejdřív jsem ho nesnášela, ale teď ho žeruu!!!!

      já ne že bych ho nejdřív nesnášela, ale neměla jsem ho ráda a nelíbil se mi.. PAK ale jsem poslouchala čím dál víc a víc jeho písniček a najednou - a sakra jsem do něj blázen *14* skvěle talentovaný, charismatický a ZATRACENĚ SEXY zpěvák. Zašlo to tak daleko že jsem jela na jeho koncert k sousedům do Rakouska *1* *14* zážitek, to vám povim...
    • Re: Nejdřív jsem ho nesnášela, ale teď ho žeruu!!!!

      mas pravdu naprosto s tebou souhlasim :-D ;-) *3* taky sem ho predtim nesnasela potom na očku zacaly hrat jeho song if i had you a pak sem stahovala dalsi a dalsi songy a tedko sem se stala na nem tak trochu vic zavislá :D *14* *1* *15* *14*
    • janinka1998

      Re: Nejdřív jsem ho nesnášela, ale teď ho žeruu!!!!

      jo je nejlepší ze všech ale nevipadá že by ho měla tady někdo rád když sem nepíšou
      • moppsik

        Re: Re: Nejdřív jsem ho nesnášela, ale teď ho žeruu!!!!

        A co by sme sem měli psát? něco jako ááá je úpa k sežrání atd? Promin ale já taková opravdu nejsem :D A myslím si že je to jasný že se nám všem úplně totálně líbí :D *14*
  • On je prostě Zpěvák!

    On je prostě Zpěvák, nestydí se za to, že je gay a má uplně skvělé písničky, žeru ho!!!! *14* ale přece jen je to škoda.. že je gay *9* :D je to nádherný chlap! *1* *1* *1*
    • lucynaa
      Proč je furt do pekla škoda, že je gay? Panebože, co by se změnilo, kdyby gay nebyl ?! Leda to, že bych se dočetla, že měl něco s nějakou Katy Perry nebo jí podobnou. No díky, nemám zájem.
  • ariel
    vše nejlepší *3* *4*
  • *4* *4* *4* *3* je to mladý člověk,zpívá hezky-co ,že je homosexual???To je všechny postřílet nebo do plynu,jak za války-kikina 888-má velkou pravdu...............já miluji moc písniček,vím o čem jsou-mohla bych být jeho máma Adama.Tito se tak trápí,že nemají rodiče a některé okolí,pro ně pochopení.Tak nemají kam jít,skončí,někde pod mostem,drogy.Ale v naší republice jejich dost,mají svatby a co ,hlavně šťastni..................můj názor................................
  • můžete ho milovat jak chceme ale on je teplej *1* *1*
  • http://a-m-lambert.blog.cz/

    Ahojky :) Chcela by som vás pozvať na môj blog o Adamovi :) http://a-m-lambert.blog.cz/
  • ivetka14

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám :-* *14* *4*
  • Je super miluju ho...hmmm škoda že je na kluky a že nežije v Praze,jo a to je jasný a mluví česky.Ách jak ho zbožnuju,vše ale vše mu sluší,co jinýho říct než že super,krásnej...a ty nej.věci na světě! *14* *14* *14* *14* PS:jsi k sežrání *7*
    I love you,hmm I'm sad that do not live in Czech Republic in Prague and straight.You super suits you and I....well you probably know this,but even if he lived in Prague so you not notice me,I'm 11 *13* *13*
    • kikina888
      jj souhlasim stebou je to važně škoda ach... ja ho zbožnuju *14*
  • shattuckit

    Narozeniny

    Hodně štěstí zdraví a mnoho úspěchu.Prostě užij si 29.narozky. *1*
  • Birthday

    Happy Glittery B-Day Adam! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit