Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verunka

    V dnešním světě už je uplně jedno,že je Adam Gay.. Je to úžasnej zpěvák,kterej ukázal světu že i přesto že je gay umí nádherně zpívat :)
  • Zdravím všechny co si tohle přečtou*3*,
    jsem sice heterosexuál ale s homosexuály se stýkám ja jeden je mím "BFF" jak se říká. Adama miluji pro jeho hlas, písničky , muziku(ne není to to samí *3* )a ikdyž je to gay (ne "BUZÍK" TO SLOVO NESNÁŠÍM!!!! *16* ) trochu i vzhled *14* a to sem holka poctivá *3* .
    Takže jestli je to někomu proti srsti tak at ho neposlouchá nebo at si nestěžuje.
    Takže čusík přátelé *2* !!
  • Adam Lambert...=)

    Ahoj, jsem Adamova velkáá fanynka..on je úžasnej, jen doufám, že někdy přijede do ČR..=) Nejkrásnější je ve videoklipu For your entertaiment.. *14* Tvle, jak tam dělá tím obočím, to je takovej sexouš xD.. *1* *1* Miluju ho..a v Time for miracles, taky boží.. *14* Nejoblíbenější písničky..?? snad všechny.. Je prostě nějlepší, ten hlas, krásnej, a má fakt styl na jedničku *3* *14*
    • Re: Adam Lambert...=)

      na to mám úplně stejný názor...For your entertainment je úplně nejlepší a nejkrásnější je, když zvedá to obočí! *14* *14*
  • moppsik

    pro ty co nemaji radi Adama

    Opravdu nechápu proč ty lidi kteří nenáviděj Adama píšou takovýhle kraviny..znáte ho snad?? víte jakej on je?? A co vám udělal?? hm?? To opravdu nechápu...chcete se akorát takhle zvíraznit o nic jiního vám nejde...A jděte do háje s těmahle příspěvkama... *16* Joo a pak mi řekněte jaký jste vy když takhle o adamovi mluvíte...
    • Re: pro ty co nemaji radi Adama

      souhlasim...tohle je jen pro fanoušky Adama, takže nechápu co tady dělají *7* ..i když..není se čemu divit,když takovýhle STUPIDNÍ příspěvky píšou 11-tiletý fakani,že?
      • moppsik

        Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

        Tjn.. *8*
        • Re: Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

          Heldte,tedka OPRAVDU OPRAVDU!(prisaham na svuj zivot)!Když jsem byla v oklahomě na prazdninách v létě,šla jsem na jeho koncert.Pak byla jakoby autogrmiada a ja jsem tam šla a pač muj bratr studujeanglickou vysokou tak umim docela DOCELA dobře anglicky.On je doopravdy fajn,ma za sebou opravdu moc těžký dětstí protože ho šikanovali kvuli tomu,že je gay.Mluvila jsem s nim,má moc přijemny hlas,je milý a nikoho neodmitne...a ti co proti nemu neco maji at jdou do prdele(když řikate že to je tady necenzurovany *1* )
    • martulii

      Re: pro ty co nemaji radi Adama

      přesně...snad je to FANKLUB, tak nevím, co tu dělají! takže by jste měli hezky rychle vypadnout! já opravdu nechápu ty UBOŽÁKY, kteří umějí argumentovat jen typu: "pěknej vul a debil zkurvenej čurák..." měli by se spíš zamyslet trochu nad sebou a nedrbat do celebrit (to jim asi totiž jako jediné jde, asi neumějí zkousnout nějaký svůj mindrák)...takže TRAPNÉ *13*
      • katarina78

        Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

        Martulii, to jsou jediný sprostý slova, který nejspíš znají a kdyby je řekli někde na veřejnosti, tak dostanou přes čumák, tak si to ventilujou tady! Adam tu začíná pěkně vystrkovat drápky a to prostě jen tak někdo nezkousne, o ničem jiným to není *3*
      • martulii

        Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

        jo a pro některé nevzdělané se nepíše "GEY", nýbrž gay *15*
  • Můj názor

    Mně je úplně fuk,jakou má orientaci,má nádhernej hlas a obrovskej rozsah,takže to na mě vážně zapůsobilo.Je hezkej a talentovanej,takže nechápu,co proti němu(někdo)máte*7*.Já svůj názor prostě měnit nebudu,mám ráda jeho písničky,jeho styl,prostě je to můj oblíbenej zpěvák a komu se to nelíbí,tak ať se třeba kousne *1*(nechtěla jsem,aby mě cenzurovali*1*)
    • Re: Můj názor

      100% souhlas. at si říká kdo chce.Když ho neznaj at ho nesoudí.at je takovej jakej je a proto ho zbožnujeme....
      • Re: Re: Můj názor

        Jsem moooc ráda,že se mnou souhlasíte.Nehorázně mně štvou lidi,co ho soudí ikdyž o něm vůbec nic neví.
    • katarina78

      Re: Můj názor

      Jukni dolejc, co jsou lidi schopný napsat a nikdo to tu nevymaže, takže si servítky rozhodně neber, jsem s tebou!! *3*
      • hudy

        Re: Re: Můj názor

        Ale vymaže, jen se neboj! Jenže je toho hrozně moc, hodně by mi pomohl vzkaz - upozornění! Předem díky!
        • katarina78

          Re: Re: Re: Můj názor

          já nevěděla, že je tu nějaký admin, tak se omlouvám...někdy jsou tu fakt hustý výrazy, takže kdyžtak na to upozorním:-)
          • hudy

            Re: Re: Re: Re: Můj názor

            Díky, nejsem přímo admin, ale správce u všech osobností, takže není problém *3* .
  • Kriste pane, homofobní lidi... *16*
    Adam Lambert je člověk s úžasným talentem. Je neobyčejný a je obklopován neobyčejnými lidmi, přála bych si znát někoho jako jsou všichni z jeho "glamily."
    Pokud tady píšete "fuuj, gay", zamyslete se nad tím, když by to bylo naopak a vám by homosexuální lidi nadávali za to, že jste heterosexuál. Asi by to nebylo moc příjemné, co? Dokážu ještě pochopit, když mají lidi kecy třeba na Justina Biebra, co si budeme povídat, on si o to tak trochu říká, ale nadávat takhle Adamovi mi přijde vážně nepochopitelné.
    • Máš pravdu. On je boží
  • natali.rose

    :)

    HAPPY BIRTHDAY *3* *14*
  • Umí to!

    Je strašně sexy, originální a krásně zpívá... *14* Umí to!!
  • :)) Adámek

    Ahoj lidi..:) Adam je skvělej zpěvák, obdivuju ho už asi rok a půl. Je super. A mám pro Vás dobrou zprávu holky..:) V rozhovoru, z USA Today řekl: "Jsem sice gay, ale pokud je na párty, anebo na nějaké akci roztomilá holka, co se mi fakt líbí, neřeším to, a jdu do toho. Je to zábavné"---to znamená že je vlastně bisexuál. A tím pádem máme šanci, slečny..;) *3* Až na to,že on je Američan, celebrita, a žije za tou velkou louží..ale když se budete snažit, co vy víte *3* *14*
    • katarina78

      Re: :)) Adámek

      No jo, naděje umírá poslední *14* *3* *1*
  • here gay

    so here gay and not ashamed of it ... but sometimes my wife and I thank all of you are attracting likes me thank all *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit