Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moppsik

    t-music chart

    jej ja jsem tak rada ze vcera Ada koncil na 3.miste ale pristi tyden musi byt 1. ze?? *15* *14* *14* *14*
    • martulii

      Re: t-music chart

      určitě jo! *1*
  • niky.hlavata

    :))

    On je šíleně sladkej i přeto že je gay..je fakt úžasnej zbožňuju ho.. *14* *14* *3* *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Mě nevadí že je gay.Je to úplně normální.Je hezkej,zpívá úžasně a je to můj nejoblíbenější zpěvák.Prostě ho miluju.
    Pro fanoušky:Jestli chcete tak se ke mně přidejte a hlasujte na www.ocko.tv pro jeho super písničku Better Than I Know Myself. *14*
  • HEJ!

    Hej !! Velice mě štvou lidi,kteří tady nemaj co dělat. Sou to tací,kteří maj jen blbý připomínky. Vy tady nemáte co dělat! Takže si se svejma kecama běžte jinam.. a nezkoušejte to tady. MY ADAMA MILUJEM *14* *14* *14* žejoo? A co ,že je gay..každej je nějakej a je lepší být gay,než být blbej!! Jak to tady tak pozoruju:D A my holky ho milujem mooc. ADAME si ten NEJ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xxx.fun.xxx

    AdAm LAMBerT

    LoWeWewEWeWe!!!Je upe sladky ja ho miluju!!Proc neprijede tady do CR ja tam pujdu na cerno a je mi jedno ze ten koncert bude v praze i kdyz bydlim v orlove!!ja ho chci videt na zivo miluju the!!!!!!!!!!!!!!je mi jedno ze je gay!!achjjj!!! *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *9* *14* *14*
  • milaček

    ADAM JE TEN NEJKRASNĚJŠÍ SPĚVÁK KTERÉJ MŮŽE BÍT JA HO PROSTĚ MILUJI *14*
    • Re: milaček

      je sice krásné,že ho miluješ,ale píše se Zpěvák a bÝt jinak OKI *3*
    • tlapka055

      Re: milaček

      nn nejlepší je JUSTIN BIEBER!!!!♥
      • Re: Re: milaček

        Běž si psat na diskuzi Bieber!!!!!!!!!! *13* *16* *5* *9*
        • Re: Re: Re: milaček

          Ja vim ma tam byt s !!!!! *1*
      • Re: Re: milaček

        Nemluv už o tom Justinovi nebo z toho zešílím!!!!!!!!!ZPÍVÁ JAKO HOLKA!!!!!!!!!!!! *7* *7* *7* *7* *7* *13* *13* *13* *5* *5*
  • glambertfan

    CHCEME ADAMA V ČR

    Hledám fanynky a fanoušky Adama Lamberta, kteří by se zapojili do projektu "CHCEME ADAMA LAMBERTA V ČR"!!Písněte mi nebo si mě přidejte a já vám pošlu bližší informace.... *3*
    • Re: CHCEME ADAMA V ČR

      Ahoj,adam se mi moc líbí je to nejlepší zpěvák a kdyby byl v CR tak by me asi kleplo.... *14* *3* *14* *14*
    • Re: CHCEME ADAMA V ČR

      Já chciii ADAMA v ČR a sakra moc!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • moppsik

        Re: Re: CHCEME ADAMA V ČR

        No ja ho tu cchi taky a nasla jsem stranku kde pro to muizeme hlasovat =) http://www.o2arena.cz/O2arena/lstIn q.aspx *8*
  • Adam je fakt výbornej zpěvák. Miluju jeho písničky. Nechápu lidi který ho nemaj rádi kvůli tomu že je gay. Alespoň to řekl. Mimochodem, Adam by uspěl i bez tý soutěže. Je fakt skvělej.
  • adamka ma moc rada a hlasujte pro pisnicku never close je to moc pjekna pisnicka ma adamka rada *14*
  • :)

    je to veliká skoda ze je gay, ale kazdej je jakej chce byt a ja jsem rada ze se za to Adam nestydí :) u me se stale drzi na prvnim miste :) *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit