Přejít na výpis diskuzí

Adam Rodriguez

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adam

    adam je uplne krasnej.ma proste v sobe neco co se neda ani popsat.a jeho rty a ta postava. *14* *14*
  • renata72

    pan božský :DD

    Vypadá moc dobře a ty jeho rty by se nádherně líbaly *14* .Aspoň chviličku jenom my dva *14*. Ale jinak jsem úplně nenáročná *4* *1* .
  • cobra11

    miami

    Adam je můj kámoš.Jezdím za ní do USA *14* *14*
    • Re: miami

      kdybys aspon nelhal/a Hovno! vubec k tobe nejezdi na prazdniny a nevim esi jsou tady vseci takovy hnupi? ale vy verite ze jsou kamaradi? atp.... tak v tom pripade znam velice dobre angelinu jolie... zdar a uz nelzi *8* *1* *13*
      • crazy-x

        Re: Re: miami

        no , šak jako já sem znala Michaela Jacksona !! hej sme byli nejleoší kámoši !!! *1* *1* ********kéžby******** *14* *1*
        • Re: Re: Re: miami

          lol chtěla bych...xDxDxD v tom případě je Obama můj nevlastní otec..xDxDxDxDxD LOOOOOOOL
          • Re: Re: Re: Re: miami

            můj vlastní ty vo** :D
    • Re: miami

      Podívej se to že za ním jezdíš do USA
  • Jedinecny jako otis prstu...

    ..jeho pohledna tvar a intelekt se odrazi v rolich,ktere jsou ho hodny.
    • Re: Jedinecny jako otis prstu...

      Co jsi ? Buzerant? *9*
  • Cutest in the world

    Oh my god!Such a cute guy.
  • Mazel

    Božskej borec...a ten jeho usměv...njn našla sem borce jemu podobnýho...alespoň trošku,ale má hoooodně co dohánět *14* *1*
    • Re: Mazel

      je překrásnej ale srovnávat sním svýho kluka to myslíš vážně?
    • Re: Mazel

      Je prostě NÁÁÁÁDHERNÉÉÉÉJ!!!!!!!!!*14**14**14**14**14**14**14**14***4**4* *4* Na něj NIKDO nemá!!! Je dokonalej.... Mít ho tak vedle sebe... Doma.... *14* *14* *14* *14* *14* <3 Lowe... ♥♥♥ Ho miluju.... *14* *14* *14* *14*
      • cobra11

        Re: Re: Mazel

        Adam ke mě jezdí domů.Jednou spal u mě v pokoji
        • Re: Re: Re: Mazel

          kecáš nejezdí k tobě domů vždyt má určo ženu jako jestli mu věříte tak umě v pokoji spí Zac Efron a Vanessa Hugnes
          • crazy-x

            =-DDDDD

            fááákt ??? *1* *1* *1*
  • SEXI BOY

    Adam je prostě božíííííí !!!!!!! *14* *14* *14* chtěla bych ho mít u sebe doma alespon na hodku..........co holky ?? *14* *14*
    • Re: SEXI BOY

      jo kdybich uměla pořádně anglicky tak bych si snim povidala a v posteli bych ho taky chtěla mít a co vy holky
      • Re: Re: SEXI BOY

        nebylo by špatný se nejdříve pořádně naučit česky ...
    • cobra11

      Re: SEXI BOY

      já jsem u něj každé prázdniny *1* *1*
      • juanaperez

        Re: Re: SEXI BOY

        Tak jestli ho znáš tak dobře jako já a tak jak to říkáš tak určitě budeš vědět odpověď na otázku: Co má Adam společnýho s Michelle Rodriguez. a)jeho sestra
        b)jeho žena
        c)sestřenice
        d) nic
        Odpověz na e-mail Jodi.Hall@seznam.cz

        Odpověz, jestli mluvíš pravdu. *3*

        Protože já Adama znám moc dobře!
        • crazy-x

          Re: Re: Re: SEXI BOY

          to , že ste někde něco vyčetli , neznamená , že ho strašně dobře znáte !!! *1* *1* bože bože !!! *1* *1*
        • lo.4denulka64

          Re: Re: Re: SEXI BOY

          Jak to že ho všichi znáte¨?? kdybiste aspon nakecali že!!!! *4*
        • Re: Re: Re: SEXI BOY

          mno joo, jak čtu tak tady jsou s Adamem všichni jedna rodina *1* -taky bych si ho přála poznaz, ale co už *3*
        • lo.4denulka64

          Re: Re: Re: SEXI BOY

          měl by jsi přestat konečne lhát víš že znáš adama tak dobře možná že se ti uleví hm.tak ahoj a už nelži *4*
    • cobra11

      Re: SEXI BOY

      já jsem u něj každé prázdniny *1* *1*
    • Re: SEXI BOY

      Jóóóóóó!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* Bozhe,já jsem z něj úplně vzrušená... Je nádhernej,by na mě jenom mrknul,a já bych byla.... *4*
      • Re: Re: SEXI BOY

        ty we mááš práávduu!! onn je upe krásnej!!
  • Adma Rodgeauz

    Hlooooozně klllllásssnnnnnýýýý chlap!
    • lissi117

      Re: Adma Rodgeauz

      ještě tak napsat správně jeho jméno!!!
  • Cuteman

    Je to opravdu kus... *14*
  • !!!

    fuuuuu...Adam je straaaasne sexy *14* najkrajsii na nom je ten usmew *14* si wete predstawit jake pekne deti by od neho boli??? *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit